Vorige week een nieuwe mediabox XL ontvangen welke al rammelend uit de doos kwam.
Bij installatie bleek de ventilator constant te draaien waar je gek van werd , gebeld met Ziggo.
Er werd een monteur gestuurd omdat ze geen nieuwe box op mochten sturen….
De monteur zei direct al deze box kan niet gemaakt worden dus bestel ik een nieuwe voor u (waarom weet ik niet maar hij nam wel de afstandsbediening mee van de nieuwe box).
Wij de oude horizon box weer aangesloten en vanaf dat moment doen alle apps op onze schermen het niet meer. apps eraf gegooid en weer erop maar dit werkt niet. Ook in de browser via de computer lukt het ook niet.
Gebeld met Ziggo waar ik een vriendelijke dame aan de lijn kreeg maar hier ook nog nooit van gehoord heeft. Ik kreeg het verzoek om het via community te proberen…. vandaar mijn verhaal.
mvg B
Best beantwoord door happyboudy1970
De box hebben we inderdaad afgelopen Zaterdag ontvangen. De installatie ging goed. Eerst hadden we alleen net 1,2 en 3 maar toen ik belde kreeg ik de melding dat hij een update zou krijgen waarna alles werkte. Deze box is gelukkig stil . Nu nog een paar weken afwachten of de ziggo go app het blijft doen maar daar ga ik nu wel van uit.