Vraag

Geen synchroon beeld/geluid na update Mediabox XL

  • 23 november 2020
  • 4 reacties
  • 110 keer bekeken

Na het beeld op ‘pauze’ zetten is het verschil tussen beeld/geluid nog groter. Bijzonder irritant. Graag een oplossing!

 


4 Reacties

...aanvulling: betreft de opgenomen programma’s in de cloud

Reputatie 7

Goedemorgen @h.a.horst en welkom op de Community,

Goed dat je ons hier gevonden hebt! Ik kan mij voorstellen dat het ontzettend vervelend is op het  moment dat beeld en geluid niet synchroon aan elkaar lopen. Wil je eerst eens kijken of het probleem op te lossen is met de stappen op deze pagina?
Daarnaast ben ik benieuwd dit zich voordoet via het geluid van de tv speakers of externe speakers. Kun je ook aangeven of het zich bij alleen de opgenomen of ook Live TV en Replay TV content voordoet?

Hallo @Paul Ziggo 

Excuus voor de late reactie. Het probleem doet zich onverminderd sporadisch voor, merendeels is beeld en geluid synchroon.

Het betreft dus opgenomen content en tevens terugkijken van een eerder uitgezonden programma (die niet is opgenomen; Replay TV). Volgens mij heb ik dan wel voor- of achteruit gespoeld, maar weet dit niet helemaal zeker meer.

Het ‘uit & aandoen’ van de mediabox helpt om de synchroniciteit te herstellen.

Ik gebruik een kwaliteits-koptelefoon met kwaliteits-verlengsnoer.

Reputatie 5
Badge +4

Geen probleem hoor @h.a.horst! Zoals je ziet hebben wij het ook enorm druk waardoor we later reageren :-(

Erg vervelend dat het probleem zo nu en dan nog speelt. Ik heb even gecheckt of hier een bepaalde storing voor openstaat maar die kom ik zo snel niet tegen in onze informatiesystemen. Ik begrijp dat beeld en geluid out of sync raken zodra je de content gepauzeerd hebt of voor- danwel achteruit gespoeld hebt. Het probleem ontstaat niet als je de content gewoon door laat lopen zonder deze bijvoorbeeld te pauzeren? Speelt het probleem alleen bij bepaalde zenders/programma's? Of maakt dat niet uit?

Kun je het daarnaast nog eens testen zónder de koptelefoon, maar rechtstreeks via het geluid van de televisie? Dan hebben we dat ook uitgesloten! 

Reageer