EPG/tv gids klopt weer eens niet, los dit nu een keer echt op.

  • 26 april 2019
  • 1 reactie
  • 802 keer bekeken

Al reeds een tijdlang worden programma's niet juist aangegeven in de epg cq tv gids.
Zoals nu ook weer bij discovery, daar staat dat er nu het programma deadliest catch zou worden uitgezonden, maar in plaats daarvan wordt goldrush uitgezonden, leuk als je je verheugd bij thuiskomst na het opnemen of zelfs als je het via replay tv terug wil kijken, dit is echt een puntje wat Ziggo veel beter moet gaan communiceren met de zenders en oplossen, ofwel gewoon uitzenden wat er in de epg cq tvgids staat of direct de informatie aanpassen.
de epg cq tv gids aanpassen lijkt mij de makkelijkste optie, aangezien ik ook wel snap dat niet Ziggo bepaald wat er wordt uitgezonden, maar dat dit door de zenders wordt bepaald.

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

1 Reactie

Reputatie 7
@Richardm74, dat is zeker een ongewenste verrassing als je opgenomen programma iets anders blijkt te zijn. Ziggo neemt de doorgifte voor zijn rekening maar de inhoud, tijdschema's en verdere info van het programma wordt door de zender zelf aan Ziggo aangeleverd. Wat zij dus aan Ziggo doorgeven, is wat er te zien is in de TV Gids. Als dat achteraf niet blijkt te kloppen heeft de desbetreffende zender de info onjuist doorgegeven.