Beantwoord

Maximum aantal schermen bereikt Ziggo GO

  • 23 mei 2020
  • 204 reacties
  • 37808 keer bekeken

Kijk via Ziggo go naar Big Bang theorie op Veronica. 
Gebeurt de laatste tijd herhaaldelijk dat ik dan de melding krijg van: Maximum bereikt. Je hebt het aantal schermen bereikt. Sluit 1 van de schermen. 
dit is heel vreemd. Kan maar via 1 scherm kijken. Heb er geen meerdere in huis. 
daarna komt de melding van: niet beschikbaar. Deze video kan niet worden afgespeeld. Heel vreemd. 
 

en nu toch een tarief verhoging doorvoeren. 

zie ook de foto. 
 

hoop dat een duidelijkheid in komt. 

icon

Best beantwoord door Alex Ziggo 26 november 2020, 09:11

Hi allen,

 

Goed nieuws!

Dankzij de nieuwe Ziggo GO-update komt de melding ‘Maximum bereikt’ in de meeste gevallen niet meer onterecht voor.

 

Heb je de nieuwe update al geïnstalleerd?

Controleer in de Apple- of Google Play Store of je de laatste versie hebt van Ziggo GO. Maak je gebruik van www.ziggogo.tv of de Chrome App, dan is een update niet nodig.

 

Terechte melding?

Uiteraard blijft de melding wel bestaan in situaties waarbij er daadwerkelijk op meer dan 3 schermen gekeken wordt. Ga dit daarom altijd na.

 

Achtergrondinformatie

Goed om te weten is dat deze melding op de achtergrond veel verschillende oorzaken had. Zie ook mijn bericht hier. De oorzaak waar dit topic bijvoorbeeld mee is begonnen, is in een veel eerder stadium al opgelost. Later kwamen er helaas toch weer andere oorzaken aan bod. Zo zagen we bijvoorbeeld op Android een probleem waarbij het voorkwam bij het kantelen van het scherm, en bij iOS in combinatie met picture-in-picture. Ook deze (en andere) oorzaken zijn dit keer getackeld, zowel door de laatste update als door aanpassingen in onze systemen.

 

Alles uitgesloten?

Heb je zowel de nieuwe update en weet je zeker dat er op 3 of minder wordt gekeken? Vul dan het volgende template in en plaats hem in dit topic, dan gaan we dat verder onderzoeken!

-Apparaat waar je op kijkt

-Versie van Android, iOS of Windows

-Ziggo GO versie

-Live TV, Replay TV of Movies and Series?

-Zender

-Tijdstip

-Specifieke handeling op het moment van verschijnen?

Bekijk origineel

204 Reacties

Reputatie 1

Op 1 PC in de webbrowser 1 stream open, en ja hoor… maximum bereikt. Voorheen zag ik het met 2 streams open maar nog nooit met 1 stream open.

Hier op de Android app steeds vaker last van. Laatste paar weken is het onmogelijk om een programma normaal te kijken. Om de haverklap de melding!!

Vandaag met een uitzending van discovery van afgelopen woensdag, wel 8 keer deze melding gehad.... 

Laatste tijd ook steeds vaker last hiervan. Ik ben de enige die via de Ziggo go app kijk in dit huishouden. Wanneer kunnen we hier een oplossing voor krijgen?

Ook moet ik vaak opnieuw inloggen, ondanks dat gegevens onthouden aan staat.

Waardeloos, heb hier ook al veel langer last van en heb ook alles al geprobeerd maar niets helpt.

Wanneer gaat dit nu eens opgelost worden?

Reputatie 1

En ja hoor, daar gaan we weer.

Nadat het een poosje goed ging sinds een dag of 5 wederom om de haverklap de melding dat het maximum aantal schermen is bereikt.

Is Ziggo nou echt niet in staat om dit tergende, maanden/jaren lange, probleem nou ‘s goed op te lossen.

Nogmaals de tip om deze bewaking uit te zetten totdat er een passende oplossing voor is gevonden. Ziggo verliest hierdoor meer klanten dan de klanten die ze door “stiekum” meekijken dreigt mis te lopen.


En nou graag eens een spoedige reactie waarmee we echt iets kunnen.

 

Ook ik ervaar dit probleem. Kan wederom geen F1 Live volgen… heb Ziggo Go alleen op de iPad open staan. :(

Waarom zit er uberhoudt een limiet op alsof je via 6 schermen tegelijk gaat kijken :S dat doet alleen Rene van der Gijp ;)

Reputatie 5
Badge +1

Ik dacht dat het op firefox goed ging, maar nee. Het enige wat ik kan doen is een zender in Chrome en een zender in Firefox. Als ik Opera installeer kan ik misschien dan ook een derde zender zien. 

Maar dit is wel heel ergerlijk, één van de redenen dat ik naar Ziggo ben geswitched is dat ik alleen webtv kijk en op ziggo twee zenders tegelijk kan zien. Kan dat niet, dan ga ik wel naar Freedom Internet. 

edit: ik kan wel een derde zender bekijken op mijn telefoon. 

Reputatie 5
Badge +1

Waarom zit er uberhoudt een limiet op alsof je via 6 schermen tegelijk gaat kijken :S dat doet alleen Rene van der Gijp ;)

Ik kijk Giro, Vuelta en F1. Gebeurt hooguit een of twee keer per jaar. En als de kids dan op bezoek komen, kijken die nog naar iets voetballigs of zo. Verder altijd maar gewoon één zender in een hoekje van het scherm. Dat maximum maakt het alleen maar ingewikkeld. Alsof iemand wifi deelt met de buren en dan de hele straat via één ziggo account kijkt. 

Reputatie 1

@Alex Ziggo 

Alex, een “heel” verhaal, maar feitelijk zeg je niets.

Ik weet via een bericht, waarvan ik aanneem dat het de waarheid is, van begin oktober dat de app maker met een update bezig is omdit probleem op te lossen.

Realisatie datum is onbekend.

Dus …...

Reputatie 3

Deze melding heb ik al een geruime tijd en krijg de melding dagelijks ook midden in de nacht.

Heb het al meerdere malen aangegeven bij ziggo en al meerdere malen me ww op hun aanraden gewijzigd maar het blijft komen,3x afsluiten en opnieuw opstarten en ken dan weer een uurtje kijken

Reputatie 1

@debby1988 

ww wijzigen in onzin. het is een software probleem waar, vlgs een mail van Ziggo, i.s.m. met de app maker aan gewerkt wordt.

wat kan helpen is de app verwijderen en her-installeren.

Reputatie 3

@Theoard  dat is wat ziggo tegen mij vertelde.

Heb de app al meerdere malen verwijderd en opnieuw gedownload en het probleem blijft, ik raak er bijna aan gewend hahahahaha.

Ziggo denkt wel vaker dat problemen (Wi-Fi die weg valt,niet kunnen inloggen op de app maar wel op mijnziggo,dit probleem dan) te maken heeft met je ww

 

Het toppunt was van de week er was storing met de huistelefoon (stond ook op de site) en ik had toevallig weer contact met ziggo over het probleem met de app en dat mijn Wi-Fi elke keer weg viel.

Ik vraag gelijk van joh is er een idee van hoelang de storing nog gaat duren met de huistelefoon.

Er is geen storing bekend,wat u kunt doen is de modem herstarten(al een paar keer gedaan) stekker van de telefoon eruit trekken(ook al gedaan) en het ww veranderen van de modem.

Niks werkte daarvan ja dan doen ik een fabrieks reset van de modem, prima als het daaraan ligt en de site het bij het verkeerde eind heeft doe je ding.

Dat hielp ook niet kwam de medewerker toch tot de conclusie dat de storing bij hun lag, joh heb het maar een paar keer gezegd en vroeg alleen of er een idee was hoelang de storing zou duren.

Maar alles ligt aan je ww..…

Kon der wel om lachen.

Reputatie 1

@debby1988 

Humor houd ons op de been, Ziggo niet.

Blijf lachen, en….. sterkte ermee.

 

Tot mijn  verbazing zie ik hier een groot aantal klachten over het aantal tv-zenders dat op de computer kan worden bekeken via ZiggoGo.

Tot voor kort kon ik meerdere zenders op de pc bekijken. Plotseling kwam daar een einde aan. Dat ervaar ik als een ernstige tekortkoming in de levering van de diensten door Ziggo.

Het is hun plicht de app te laten aansluiten op normale W10 software.

Gezien o.a. het aantal klachten ben ik van mening dat het een probleem van Ziggo is.

Ziggo stelt per abonnement 3 kijklijnen ter beschikking en het maakt niet uit hoe die worden benut. Dat dient dan ook geleverd te worden.

Herstel van het probleem op korte termijn is de eerste keuze. Maar als Ziggo het probleem niet binnen b.v. 3 maanden oplost is ze gehouden korting te  geven op de abonnementskosten die overeenkomt met de ervaren beperking van het gebruiksgenot van het abonnement.

Indien Ziggo niet meegaat in een te verstrekken korting dan rest niet veel anders het bekend maken van het probleem bij de Consumentenbond, de landelijke media, etc. om mogelijke toekomstige abonnees te waarschuwen.

 

 

 

 

Zelfde probleem hier: max aantal schermen gebruikt, terwijl er maar 1 wordt gebruikt (iPhone of iPad). Graag meer spoed, ook al gezien het aantal reacties hier !

Hi allen,

Opnieuw dank voor alle meldingen. Uiteraard ontgaat de impact ons zeker niet en heeft het -ondanks dat jullie dat gevoel misschien niet altijd krijgen- een hoge prioriteit. Zoals eerder aangegeven kan deze melding op de achtergrond diverse oorzaken hebben. We hopen deze week een groot deel daarvan op te lossen. Zodra ik meer concrete informatie daarover heb, laat ik het uiteraard weten.

Reputatie 1

@Wim11 

Niemand vind de problemen leuk, maar sta niet zo van de toren te blazen.

Als je het niet bevalt dan neem je toch een andere provider, krijg je gratis andere “ verrassingen”.

Maanden zonder een oplossing voor dit probleem, een Mediabox die erg traag is en veel lawaai maakt,  zeker niet de goedkoopste abonnement van de markt.…

Ik kan niet wachten tot mijn contract afloopt!! Tot nooit Ziggo !! 

Reputatie 1

@Lokine 

Ben het met je eens, de problemen zijn hoogst irritant.

Wat betreft je mediabox, deze kan je vervangen. Even Ziggo bellen en het wordt geregeld, (spreek uit ervaring).

Succes

Ik heb ook last van dit probleem, het blijkt dat er ook geen oplossing van Ziggo aan zit te komen als ik het commentaar van ziggo lees. Alle antwoorden zijn gelijk ook na een aantal maanden,: up date , we werken eraan, jullie denken dat wij niets doen…, haalo allemaal leuk dat jullie meedenken,,, enz enz. maar nergens een oplossing waar iemand iets mee kan. SLECHTE BEURT ZIGGO!!!!

En die bloed irritante foutmelding die niet komt omdat het idd zo is, heb ik ook na de update van 2 of 3 maanden geleden. Ik had er wel al over gelezen maar in de tijd dat ik de app gebruik, tot nu toe nooit gehad.

Dit probleem MOET Ziggo nu maar eens echt oplossen en gewoon door de controle er uit te halen!!! De kans dat klanten dit echt gaan doen is mijn inziens redelijk klein ....

Reputatie 1

Beste reactie van Alex (Ziggo): Uiteraard ontgaat de impact ons zeker niet en heeft het -ondanks dat jullie dat gevoel misschien niet altijd krijgen- een hoge prioriteit.

Je bedoelt het ongetwijfeld goed maar wanneer dit probleem zich al het grootste deel van het jaar 2020 (waarschijnlijk al langer) voordoet en het door Ziggo nog steeds niet is opgelost (elke aankondiging van een oplossing liep steeds uit op teleurstelling), geloof ik bovenstaande uitspraak niet (meer); het heeft volgens mij helemaal niet die “hoge” prioriteit.

Iemand had het over het inschakelen van de Consumentenbond; lijkt mij een prima idee waar ik graag aan mee wil helpen. Laat even weten wie er allemaal meedoet.

 

 

 

Kan niet eens meer fatsoenlijk voetbal kijken op mijn telefoon, ieder week hetzelfde. Probleem is inderdaad al heel lang gezien dit forum,

Wat ik bij ziggo vaak mis is een duidelijk overzicht welk probleem er speelt, wat er op de achtergrond aan gedaan wordt en wanneer het opgelost wordt anders komt er een soort van vergoeding.…

De jongens die hier mee lezen zijn ook maar medewerkers en moeten ons 'gezeik' aanhoren en zullen vast ook wel hun stille mening hebben.

Ze zijn gewoon te groot en ben je niet tevreden? Ga je toch weg..…

 

Goh hij doet 't weer ff kan ik toch nog 20 min kijken🤣🤣🤣

Reputatie 4
Badge

Mijn vrouw begint de laatste tijd met voorwerpen naar mij te gooien omdat ook zij, de enige die via de Ziggo App op haar Ipad kijkt, melding krijgt van maximum bereikt..

Dus ZIGGO ivm mijn gezondheid, los het een x op…

Er moet toch wel één capabele programeur (m/v) of tester (m/v) zijn die dit probleem gaat oplossen.

Of schakel de optie van max aantal schermen bereikt tijdelijk uit, totdat jullie het probleem hebben opgelost bij Ziggo.

Hebben de klanten er geen last van en de druk van het oplossen wordt dan iets hoger bij Ziggo.

Maar dan blijf je wel je klanten houden… !!!!

En het scheelt een hoop onnodig gebel naar Helpdesk en worden zij daarover niet meer lastig gevallen..

Geef anders eens door wat het probleem is om dit tijdelijk uit te schakelen..

Of betreft het een Directie uitspraak dat het aan moet blijven staan…!!!🤬

Mijn vrouw begint de laatste tijd met voorwerpen naar mij te gooien omdat ook zij, de enige die via de Ziggo App op haar Ipad kijkt, melding krijgt van maximum bereikt..

Dus ZIGGO ivm mijn gezondheid, los het een x op…

Er moet toch wel één capabele programeur (m/v) of tester (m/v) zijn die dit probleem gaat oplossen.

Of schakel de optie van max aantal schermen bereikt tijdelijk uit, totdat jullie het probleem hebben opgelost bij Ziggo.

Hebben de klanten er geen last van en de druk van het oplossen wordt dan iets hoger bij Ziggo.

Maar dan blijf je wel je klanten houden… !!!!

En het scheelt een hoop onnodig gebel naar Helpdesk en worden zij daarover niet meer lastig gevallen..

Geef anders eens door wat het probleem is om dit tijdelijk uit te schakelen..

Of betreft het een Directie uitspraak dat het aan moet blijven staan…!!!🤬

Tja ik schreef ook al zoiets, ziggo zou gewoon duidelijk info moeten geven en anders klanten tegemoet komen

Reageer