Vanmorgen 2e (smart)tv op slaapkamer geinstalleerd. NPO1,2,3, Ziggo Sport haarscherp beeld. Geen beeld bij RTL, SBS enz. In zenderlijst staat er een sleutel voor die zenders. Heeft niet te maken met kinderslot o.i.d. De tv meldt: Zender is gecodeerd. Controleer of de CI + module en smartcard juist zijn ingevoerd. Geen CI module of smartcard in deze tv. Smartcard zit in de tv woonkamer. Wat te doen?
Best beantwoord door hanh
Zonder CI+Module/Smartcard kun je alleen de vrije ongecodeerde zenders ontvangen. Dat heet Kabel-TV dat vrijwel geheel uit zenders in SD kwaliteit bestaat. NPO1,2,3 en Ziggo Sport zijn in HD kwaliteit. Die staan bovenaan in de lijst.
Voor een overzicht zie:
https://www.ziggo.nl/televisie/zenderoverzicht/kabel-tv
Je hebt de zenders gezocht met Netwerk ID 5555. RTL en andere zenders zijn er wel, maar zitten helemaal onderaan in de lijst. In SD kwaliteit.
De tussenliggende zenders zijn alleen met CI+ Module/Smartcard te ontvangen.
Als je je tevreden stelt met Kabel-TV dan moet je zenders zoeken met Netwerk-ID 4444.
Dan komen de Kabel-TV zenders netjes aaneengesloten in de lijst.
Wil je daarentegen alle zenders van je abo ontvangen, incl RTL etc ook in HD, dan kun je een CI+Module/Smartcard huren bij Ziggo. Zie:
https://www.ziggo.nl/televisie/mediaboxen/ci-plus