Hallo,
Ik host mijn eigen website op een Synology NAS met vast ingesteld IP adres in het thuisnetwerk. Voor de buitenwereld is de website gewoon te benaderen dus ga ik er vanuit dat de juiste poorten in de router zijn geconfigureerd via poort forwarding, die instelling zijn door de NAS via UpnP aan de router toegevoegd.
Probeer ik echter mijn website bijvoorbeeld via Chrome , Mozilla of IP11 via de PC in mijn eigen bekabeld netwerk (het zelfde netwerk waar ook de NAS mee is verbonden) krijg ik de melding dat de website niet reageert maar wel online is. Probeer ik het via mijn mobiel (wifi-netwerk) dan werkt het weer wel. Probeer ik het via mij laptop via WIFI dan werkt het weer niet ?
Ik heb het idee dat er ergens in het modem van Ziggo een instelling moet worden aangepast waardoor ik via mijn bekabeld netwerk toch toegang kan krijgen tot het publieke IP-adres.
De PC en Laptop draaien beide op WIN10, Dacht dat het zou liggen aan firewall of virusscanner maar na alles uit te hebben geschakeld bleef het resultaat gelijk.
Iemand een idee ?
De betreffende website is overigens http://je-fotografie.nl ook te benaderen via http://onetimepictures.nl
Via probleem oplossing krijg ik onderstaande foutmelding.

Best beantwoord door efok
(PS het is denk ik toch netter de redirect op DNS niveau af te handelen, middels een CNAME record, bij hostnet, als je dat lukt, maar het kan zo ook werken.)


