Hallo,
Ik heb sinds enkele dagen een Samsung TV, Was dus nieuwsgierig of je ziggo GO via de browser kon doen volgens dit topic “https://community.ziggo.nl/ziggo-go-96/ziggogo-tv-problemen-op-samsung-smart-tv-met-tizen-browser-46...”
Hier wordt geschreven dat je “incognite” surft waardoor de video's niet werken.
Je kunt controleren of dit aanstaat (of niet) onder de HbbTV instellingen.
Te vinden onder: instellingen → Zenders → Expertinstellingen → HbbTV-instellingen → Privebrowsing
Dit is uitgezocht op een Samsung QE43Q67TAS model 2020.
Gr. Marcel
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Hoi @jansmarcel,
Wat tof dat je dit hebt uitgevogeld en deelt! Hoewel we het Tizen platform niet ondersteunen, is het wellicht een bruikbare tip voor mede-Tizen gebruikers. Dank voor het delen .
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.