Vraag
Reacties
Daphy
Level 2

Waarom kom ik in een ander programma terecht als ik deze pauzeer of voor enkele seconden terugspoel?

Wat doe ik fout? Wat snap ik niet? Ziggo Go…. Ff pauze of 5 keer 10 seconden terug en ik zit in een heel ander programma!Wat doe ik fout? Wat snap ik niet? Ziggo Go…. Ff pauze of 5 keer 10 seconden terug en ik zit in een heel ander programma!

0 Kudos
e-mail meldingen
Aan Uit
5 Reacties 5
RoWi
Level 20

Welk ander programma is dat wel op dezelfde zender maar wat eerder is uitgezonden. Wat zet je op pauze een programma wat op dat moment wordt uitgezonden of kijk je iets terug? 

0 Kudos
Marco
Community Moderator
Community Moderator

Goedemorgen @Daphy, uiteraard moeten al je diensten wel naar behoren werken.

Ik heb een test uitgevoerd, en blijf in hetzelfde programma als ik terugspoel. Mogelijk heb je dit net gedaan op een punt dat een nieuw programma is begonnen, en je door het terugspoelen in het programma daarvoor terecht bent gekomen.

Mocht je toch problemen blijven houden, dan hoor ik graag van je om welk programma het gaat. Ik zie dat @RoWi je ook goede vragen heeft gesteld.

0 Kudos
Daphy
Level 2
Topicstarter

@Marco @RoWi , dank voor de reactie.

 

Als ik op de laptop in de Firefox browser live kijk, "schiet" die terug naar het vorige programma. Ik spoel dan niet meer seconden terug dan dat het huidige programma aan de gang is.

0 Kudos
Marco
Community Moderator
Community Moderator

Zou je eens een andere browser willen proberen @Daphy? Bijvoorbeeld Google Chrome of Microsoft Edge.

Gebruik je Ziggo Go ook op mobiele apparaten? Zo ja, werkt het daar wel goed?

0 Kudos
Daphy
Level 2
Topicstarter

Ik zal vanavond eens testen, al ben ik geen fan die 2 browsers. Nee ik gebruik Ziggo Go niet op andere devices.

0 Kudos