Per ongeluk mijn tv/mediabox thuis aangezet met de ziggo go app, toen ik in het buitenland was. Kan ik dan via de ziggo go app de tv/mediabox dan ook weer uitzetten? Heb nu moeten bellen of iemand bij mij thuis de tv uit kon zetten.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Klik hierop en de Next en TV gaan uit.
Als je daarop geklikt hebt zie je dit en is alles uit.
Zie het verschil in het verbindingssymbool aan is oranje en uit is zwart wit.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Klik hierop en de Next en TV gaan uit.
Als je daarop geklikt hebt zie je dit en is alles uit.
Zie het verschil in het verbindingssymbool aan is oranje en uit is zwart wit.
Dank je wel Bert. Eigenlijk kinderlijk eenvoudig, maar ik stond er toen niet bij stil. Zag op mijn bewakingscamera dat de tv thuis ineens aan stond en wist niet meteen wat te doen .
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.