Ik heb, niet voor het eerst, weer geen ondertiteling bij Billions Serie 6 aflevering 1 en Den Skyldige
Als ik Billions serie 6 afl. 1 kijk via IOS (Apple) dan zie ik wel een ballonnetje om de ondertitels aan te zetten, zie foto, maar er verschijnt niets.
Als ik een Android device pak en ik log in, is er wel ondertiteling.
Bij Den Skyldige zie ik in IOS niet eens een tekst ballonnetje, dus kan ik dat ook niet aanzetten.
wederom: met Android werkt het wel……
Er is dus een IOS probleem maar dat is niet voor het eerst.
wanneer wordt dit opgelost?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Hi @Ankie Pons, we hebben er even op moeten wachten maar gistermiddag is de nieuwe versie van Den Skyldige eindelijk binnengekomen voor de iOS app. Mét ondertiteling dit keer!
Ik heb net een klein stukje gekeken en ik denk dat ik hem vanavond verder kijk... Spannend! 😯
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Goedemiddag @Ankie Pons! Welkom op de Ziggo Community!
Verdorie 😞 Wat zuur dat je weer geen ondertiteling hebt bij Billions en dat de ondertiteling bij Den Skyldige niet eens beschikbaar is. Ik heb het even op mijn iPhone geprobeerd. Hier lukt het ook niet. Kun je je postcode en huisnummer in je Community profiel zetten en daarnaast hier reageren wat voor iPhone je hebt welke iOS en welke update je van de app hebt? Dan gaan we het uitzoeken.
Hi Maud, ik heb mn prociel aangevuld.
ik kijk op een IPad 6e generatie met software versie IOS 15.2.1
de ziggo go app is versie 4.34.4 (4.34.23.102)
@Ankie Pons voor wat het waard is: het ligt niet aan jou. Ik heb op m’n 7e generatie iPad hetzelfde. Ik ben aardig aan het inlopen maar m'n Deens is nog niet zodanig dat ik het zonder ondertiteling kan volgen. Ik heb ook nog even op PrimeVideo gekeken, maar daar werkt ondertiteling wèl. Maar ja, daar heb je niks aan.
Dank voor het aanvullen @Ankie Pons Zo te zien ontbreekt echt de hele optie tot het aan/uitzetten van ondertiteling, die heb ik zojuist doorgestuurd naar mijn collega's om dit te herstellen.
Via www.ziggogo.tv is deze optie er wel (maar dat werkt niet op iPad/iPhone). @Wim C. mijn Deens begrijpen ook niet zo sterk, dus ondertitels zijn bijzonder nuttig.
Voor Billions S6E1 heb ik zojuist getest en gezien dat de ondertitels het nu wel doen (eventueel aanzetten nog wel noodzakelijk via het tekstballontje in scherm) Kan een van jullie dat bevestigen? Dan is dit stukje afgerond 🙂
Hi Jos,
Billions S6E1 heeft op de IPad IOS nu ondertiteling inderdaad.
Den Skyldige: toch de cursus Deens maar oppakken? @Wim C.
nog geen ondertitel ballon te zien bij mij …….
Dank voor de terugkoppeling en check bij Billions S6E1.
Zonde dat de ondertiteling van Den Skyldige nog niet aangevuld is. Ik had er nog gen terugkoppeling op gehad en zal opnieuw de collega's attenderen.
Zodra ik meer weet hoor je het!
Hi @Ankie Pons, we hebben er even op moeten wachten maar gistermiddag is de nieuwe versie van Den Skyldige eindelijk binnengekomen voor de iOS app. Mét ondertiteling dit keer!
Ik heb net een klein stukje gekeken en ik denk dat ik hem vanavond verder kijk... Spannend! 😯
Wow Mark, net even gecheckt : en inderdaad……. Met ondertiteling!!
ik ga ook snel kijken.
veel plezier ook verder!
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.