1
Vraag
2
Reageer en help mee
Serdar1

Level 2
  • 13Posts
  • 0Oplossingen
  • 4Likes

Geen geluid ATV Avrupa via Ziggo GO tv app android

Beste technische staf van Ziggo,

De turkse  zender  “ atv  avrupa” in de ziggo go app android tv, heeft geen geluid meer! Dat probleem doet zich voor alleen in de ziggo go app! 
Graag uw aandacht en actie voor de oplossing! 
alvast bedankt!

2 Reacties 2
Dave!

Level 20
T.E.A.M.
  • 21931Posts
  • 993Oplossingen
  • 6872Likes

Heeft u eventueel de Televisie al even van de stroom gehaald en daarna op de stroom en ook Modem een herstart, soms wil dit helpen.

 

Omdat het een Televisie probleem is. Ik kan het niet reproduceren, en ik zal dit voorleggen aan een Ziggo Medewerker die afzienbare tijd het topic langskomt en dit eventueel kan reproduceren.

 

Vermeld graag uw postcode en huisnummer in uw Ziggo Community Profiel , deze zijn niet openbaar te zien, dan kunnen de Ziggo Medewerkers gelijk de juiste informatie erbij pakken en uw sneller helpen als ze dit topic benaderen.

Renata
Community Moderator
Community Moderator
  • 579Posts
  • 48Oplossingen
  • 265Likes

Ai, dat is natuurlijk hartstikke lastig TV kijken zo zonder geluid op ATV Avrupa. Heb je de tips van @Dave! al eens op kunnen volgen, of de app opnieuw geïnstalleerd?

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic