Mijn Ziggo modem ziet mijn Apple TV wel. Mijn Apple TV geeft geïnstalleerde apps weer maar inloggen op geinstalleerde apps zoals F1 en NL Ziet lukt niet meer.
Ziggo kan niet helpen.
Wat kan er aan de hand zijn?
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Hoi @Amstedammer
Vanaf hoe ver staat je AppleTV van het Modem af en heb je Wifi door het hele huis.
Maar je gebruik van Wifi versterkers?
Als je modem even van de stroom haalt en je AppleTV na minuut de Modem weer op de stroom en daarna je AppleTV werkt alles dan wel, of blijft je Wifi signaal zwak.
Als dit zo is kan je beste voor Smart Wifi optie kiezen dan kan met
Smart Wifi Pods doen
Of als je een Wifi Mesh wilt kan je kiezen voor een Smart Wifi TP-Link Deco of de TP-Link Deco X6
Voor de Smart Wifi Deco's dien je modem Wifi uit te hebben of een zakelijke modem
Goedemiddag @Amstedammer en welkom hier!
Dave schiet je zo te lezen al te hulp, super! Heb je deze hulp nog nodig? 🙂
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.