Vraag
Reacties
Oplossing
CharlottevdVen
Level 1

Ziggo on demand: Slechts 4 zenders te zien

Tot vorige week kon ik via het TV kanaal 'Ziggo on Demand' zenders/programma's terug kijken (CI-module), nu krijg ik helaas nog slechts 4 zenders te zien. Kan iemand aangeven waar dat aan zou kunnen liggen? 

 

Alvast bedankt! 

0 Kudos
e-mail meldingen
Aan Uit
Oplossing
5 Reacties 5
Bert
Level 21
T.E.A.M.

Steeds meer aanbieders trekken zich terug uit Uitzending gemist, zij gebruiken hun eigen apps zoals Kijk en RTL XL.

0 Kudos
CharlottevdVen
Level 1
Topicstarter

Dank jullie voor de reacties, ik zag inderdaad dat dit 'on-demand' via internet (zonder mediabox) ook het geval is. Toch vreemd dat de klantenservice van Ziggo dit niet weet te melden als ik daarvoor bel. Anyway, bedankt voor de hulp! Enige optie lijkt de aanschaf van een next mini te zijn (en ook met die oplossing moet ik zelf komen bij Ziggo). 

anoniemforum
Level 19
T.E.A.M.

welk abonnement heb je momenteen ?

 

ik geval tv compleet of tv max next hebt kun je voor 4 euro per maand de next mini huren.

 

anders kun je upgrade naar tv start next mini + internet start compleet of giga

 

en voor de gewone next tv compleet of tv max next + internet start compleet of

giga

0 Kudos
Maud
Oud Community Moderator
Oud Community Moderator

Hoi @CharlottevdVen! Welkom op de Ziggo Community! 

Fijn dat je via hier toch het antwoord hebt ontvangen. Laten we eens naar je abonnement kijken om uit te zoeken wat er mogelijk is. Kun je je Community profiel bijwerken met je postcode en huisnummer? Dan kan ik het nakijken! Laat je weten wanneer je deze gegevens hebt aangevuld?