@RoWi. schreef:
Deze bestaan wel bij het zelf aanschaffen gaat het erom dat de uitgang op de Next niet volgens de norm werkt. Dus de juiste draad op de juiste pin, helaas werkt deze kabel NIET met de Next vanwege een andere aansluitschema bij de Next (foutje van Arris?) De leverancier geeft dit ook aan op hun product pagina.
Let op! Niet compatibel met Ziggo Mediabox Next
De Ziggo Mediabox Next gebruikt wel deze connector, maar dan met een andere pinout. Met deze adapter krijgt u geen kleur-beeld, maar enkel zwart-wit
Ziggo kan zover ik weet wel een Minidin/scart naar scart leveren, dan zal je zelf een scart naar composiet kabel kunnen aanschaffen.
Typisch weer Ziggo, om een Mediabox te accepteren die ( weer eens ) niet aan de wereld standaard voldoet. Zo blijft Ziggo natuurlijk ook maar aanknoeien !
Maar die "...zelf een scart naar composiet kabel kunnen aanschaffen..." zal waarschijnlijk een bouwproject worden. Want de door Ziggo geleverde kabel, zal mini-scart <> scart ( mannetje ) zijn. Daarop zal dan een 'eigen' kabel, contra scart ( vrouwtje ) <> composiet moeten en die heb ik nog nooit gezien. Dus is er ook nog een scart koppelstuk nodig, om een scart ( mannetje ) <> composiet kabel te kunnen aansluiten.
En dat alleen maar, omdat Ziggo blijkbaar al die wereld standaarden maar lastig en onnodig vindt ( de amateurs ).