Vraag
Reacties
Oplossing
Bertys1
Level 2

Opstartproblemen Ziggo GO Apple TV

De ziggo go app op zowel mijn Apple TV 4e generatie als op mijn Sony TV start enorm traag op.

Dit speelt al een poos. Kan gerust even wat anders gaan doen,  voordat alles werkt. 

e-mail meldingen
Aan Uit
Oplossing

Geaccepteerde oplossingen
Bertys1
Level 2
Topicstarter

Is opgelost. Heb de oude App verwijdert van Apple TV en daarna opnieuw geïnstalleerd waarmee het probleem is opgelost. Had ik eerder kunnen bedenken

Bekijk in context

0 Kudos
7 Reacties 7
Wim C.
Level 18
T.E.A.M.

Dag @Bertys1 

Hoe maken uw Apple TV en uw Sony TV verbinding met het modem; via een netwerkkabel of via :modem_wifi_groen: uw draadloze netwerk?

0 Kudos
Bertys1
Level 2
Topicstarter

Alle twee met netwerk aansluiting 

0 Kudos
Vincent
Community Moderator
Community Moderator

@Bertys1 Lang wachten is nooit fijn! Hoe lang duurt het precies voordat de App volledig is opgestart? Heb je de Apple TV rechtstreeks op ons modem aangesloten of zit er nog randapparatuur tussen? Hebben jullie wellicht nog tips of ervaringen @Wim C. @Dave?

0 Kudos
Wim C.
Level 18
T.E.A.M.

Dag @Bertys1 

Ik vind het nogal typisch dat ZiggoGo TV op zowel de Sony SmartTV als AppleTV traag opstarten. Het zijn namelijk twee totaal verschillende apparaten die werken op twee totaal verschillende besturingssystemen, maar wèl met hetzelfde issue.

Dan blijf ik tóch denken aan de netwerkaansluitingen en dan kom ik op de vraag van @Vincent : welk type utp-kabels zijn er gebruikt (dat staat meestal op de kabel geprint) en zit er nog een switch tussen en zo ja; welke switch?

Dave
Level 20
T.E.A.M.

@Vincent  dank je voor de tag.


Ik heb geen last van trage start op de AppleTV 4K 5e generatie

 

Wat je kan doen is even ne TV en de AppleTV paar minuten stroomloos maken dan opnieuw opstarten. Hier ook op AndroidTV Chromecast 2022 geen last. Maar die staat op een Wifi Stopcontact

0 Kudos
RoBink
Level 7

@Bertys1 Ik heb ook de Ziggo GO op mijn Apple TV staan en ervaar daar geen probleem mee. Ik heb mijn Apple TV zelfs via wifi verbonden. Go app start normaal op, vrij snel en heb nooit haperingen. Wel vind ik het beeld iets minder mooi dan rechtstreeks via de kabel of het is verbeelding.

 

Je kunt eens kijken in de instellingen van de apple tv bij de apps of dat op automatisch updaten staat ingeschakeld.  Dat geldt eveneens voor de firmware van de apple tv zelf. Loop alle instellingen eens door.  Misschien is er net een update bezig op het moment dat jij wilt inschakelen? 


Of probeert de app in te loggen en lukt dat niet en blijft maar hangen?

En verder de tips toepassen die eerder in dit topic zijn gegeven.

Mocht ik verder nog een helder idee krijgen dan meld ik het.

0 Kudos
Bertys1
Level 2
Topicstarter

Is opgelost. Heb de oude App verwijdert van Apple TV en daarna opnieuw geïnstalleerd waarmee het probleem is opgelost. Had ik eerder kunnen bedenken

0 Kudos