1
Vraag
2
Reageer en help mee
mjmbons

Level 1
  • 3Posts
  • 0Oplossingen
  • 0Likes

Opgenomen programma’s start te laat

Sinds kort start opgenomen programma te laat. Ik kan wel terugspoelen maar heb dit nooit gehad. Vroeger kon je instellen dat het eerder moest gaan opnemen maar die instelling is verdwenen.

2 Reacties 2
Bert

Level 21
Super Expert
  • 64922Posts
  • 4543Oplossingen
  • 17486Likes

Welke programma's zijn dit op welk kanaal?

Er wordt 5 minuten van te voren opgenomen, heb je al eens 5 minuten teruggespoeld vanaf het moment dat de opname start met afspelen?

Erik S
Oud Community Moderator
Oud Community Moderator
  • 2262Posts
  • 356Oplossingen
  • 548Likes

Dag @mjmbons! Sorry voor de ietwat late reactie allereerst. Het is vrij druk waardoor ik niet eerder aan je topic toegekomen ben.

Het probleem dat je beschrijft komt ons bekend voor en hebben we momenteel in onderzoek. We zien dat bepaalde opnames (en ook Replay TV streams) te laat starten. Als je concrete voorbeelden van programma's met ons kunt delen zou dat erg fijn zijn. Dit helpt ons bij het onderzoek. Vul dan de volgende informatie voor ons in:

- Zender + programmanaam:
- Datum + tijdstip oorspronkelijke uitzending: 
- Hoeveel minuten te laat start het programma:
- Kun je terugspoelen naar het begin:

 

Alvast bedankt en sorry voor de hinder! 

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Polls
Kijk jij je favoriete programma het liefst live of op een later moment?

Uitgelicht topic