Hallo allemaal.
ik heb sinds gisteren de nieuwe ‘The Frame’ 49 inch van Samsung in mijn kamer hangen. Het betreft de
QE49LS03 .
https://www.coolblue.nl/product/831119/samsung-the-frame-qe49ls03-qled.html Een hele mooie televisie, alleen loop ik nu aan het einde tegen wat problemen aan die door niemand opgelost kunnen worden. Ik hoop dat er iemand is die de problemen ook heeft ervaren en hier een oplossing voor heeft:
Ik heb de Ziggo Next Box in mijn huis staan met typenummer DCX960 van het merk Arris. Ik heb deze gekoppeld aan HDMI 1 ingang van de Samsung One Connect box. Ik kan de televisie aan en uit zetten met de witte all remote afstandsbediening van Samsung en ook met de zwarte afstandsbediening van de Next. Nu is het zo dat als ik op de power off knop van de Horizon Next klik, de Next uit gaat en tevens de gehele televisie. Je zou zeggen dat dat natuurlijk de bedoeling is van die knop, maar laat ik nou net The Frane hebben gekocht die een kunstfunctie heeft. Nu heb ik geprobeerd om alle processen aan zappen ed. op de witte samsung afstandsbediening te configureren. Dit werkt helaas niet. Met een medewerker van samsung alle stappen doorlopen en Ziggo en UPC geselecteerd in het configuratiescherm van kabel en satellietontvangers. Niks werkt. Ook de oude Horizon Mediabox kan niet bediend worden met de witte afstandsbediening. Ook gaat mijn soundbar van Samsung niet uit en blijft aanstaan.
weet er iemand een oplossing zodat ik met één afstandsbediening kan zappen en de soundbar als het mogelijk is ook uit kan zetten?
Deze vraag heb ik ook bij de Samsung Community uitgezet, maar ik hoop dat er hier ook kenners van het probleem te vinden zijn. Ziggo heeft het probleem inmiddels ook intern aangekaart.
ik hoor het graag!