Alles van Pathé Thuis beleef je bij Ziggo
Ziggo en Pathé Thuis slaan de handen ineen om klanten de beste TV-ervaring thuis te bieden. Daarmee breidt Ziggo het huurfilmaanbod uit naar meer dan 5000 films, direct beschikbaar voor Ziggo TV-klant...
Gelukt! Je krijgt vanaf nu elke maand de Community nieuwsbrief in je inbox.
Hallo , ik zit heel lang zonder tv . Ik heb ivm verbouwing tv kast lokatie veranderd . Dan de tv gebruikt zonder tv-kabel (YouTube) duurde wel wat lang . Na opnieuw aansluiten krijg ik E16-4 te zien . Ik kan alleen NPO123 en Ziggo sport kijken . En volgens storingoplosser heb ik de Cardnr gecontroleerd = is anders als wat op mijn kaart is genoteerd. Ik heb in voorjaar en in zomer enkele keren gebeld (keer 3 gesproken) en gemeld over cardnr . Maar werd alleen ‘reset’ bij hun systeem gemaakt. Ik heb toen keer 7 gebeld ivm lange wachttijd heb ik vaak opgehangen. Ik heb hier gezien dat enkele gevallen hetzelfde zijn als mijn situatie en ze wel werden opgelost. Mvg Azmi
Opgelost! Ga naar oplossing.
Goedemorgen @Azmi Nevik
Het probleem lijkt inderdaad jouw smartcard te zijn.
Sinds maart 2018 heb je namelijk een pakket van ons met een Humax box. In deze Humax box zit een smartcard voor het abonnement. Er zijn geen extra abonnementen of apparaten onder jouw account waarop een abonnement is geactiveerd.
Nu weet ik niet hoe je aan de andere smartcard komt, vermoedelijk vanuit een oud abonnement. Maar helaas kan deze niet meer geactiveerd worden.
Kijk even op deze link. https://www.ziggo.nl/klantenservice/televisie-radio/foutcodes/e16-melding#/ wie weet staat het antwoord er bij.
kun je via mijn ziggo de zenders opnieuw ophalen ?
door in mijn ziggo naar producten, tv en dan bij de juiste smartkaart/mediabox zender opnieuw ophalen ( bij de mijn ziggo app eerst Hulp bij tv dan komt er zenders opnieuw ophalen)
Ik heb deze stappen enkele keren doorgelopen, toch bedankt
Ik heb het laatst gisteren nacht uitgevoerd, geen resultaat, bedankt
Goedemiddag @Azmi Nevik! Welkom op de Ziggo Community!
Frappant dat je zenders het ineens niet meer doen. Goed dat je hier aan de bel trekt en al het nodige hebt geprobeerd.
Kun je mij eens de laatste 4 cijfers van het smartcard nummer doorsturen? Dan ga ik kijken of deze wel actief staat in ons systeem.
Hoi Maud , 2378R op het eind , die laatste letter weet ik niet of nee telt of niet.
Mvg Azmi
Goedemorgen @Azmi Nevik
Het probleem lijkt inderdaad jouw smartcard te zijn.
Sinds maart 2018 heb je namelijk een pakket van ons met een Humax box. In deze Humax box zit een smartcard voor het abonnement. Er zijn geen extra abonnementen of apparaten onder jouw account waarop een abonnement is geactiveerd.
Nu weet ik niet hoe je aan de andere smartcard komt, vermoedelijk vanuit een oud abonnement. Maar helaas kan deze niet meer geactiveerd worden.
Hoi @Jamyla , bedankt voor de info. Wat kan/moet ik nu doen? Is nieuwe smartcard bestelbaar? Mvg Azmi
een ci+ module kun je voor 2 euro per maand huren die kun je in de tv doen
of in het oud ziggo gebied de smartcard eruit halen en in de humax doen
Jazeker @Azmi Nevik, je kunt hier een CI+ module bestellen. Ik raad je wel aan om te controleren of je tv hiervoor geschikt is, dit kun je doen in dezelfde link onder 'test je tv'.
Wat @anoniemforum aangeeft is ook een optie, bewaar de module dan wel goed. Wanneer je de CI+ module opzegt, verwachten we de module en smartcard weer terug.
Mocht je tijdens het bestellen ergens tegenaan lopen, dan geef je maar een gil. Ik help je dan graag verder.
Hoi @Krista andere / losse smartcard is dus geen optie?
losse smartcards woorden niet meer geleverd en geactiveerd
De topicstarter is niet duidelijk. Is hij de smartcard in bruikleen kwijt? Dan dit melden bij de klantenservice.
Hoi @youriy , ik heb tijdje humax niet gebruikt en dan is mijn smartcard nummer verandert in systeem . Waardoor humax (of de Ziggo portaal) mijn smartcard niet accepteert. ik heb in verleden enkele keren Ziggo gebeld , wat ze deden is elke keer opnieuw resetten wat niks opleverde.
Ik heb in deze forum gelezen dat sommige mede-ziggogebruikers het zelfde klacht en bij hun kon wel opgelost worden . Vandaar dat ik enthousiast was en dacht dat bij mij ook verholpen kon worden . Mvg Azmi
@anoniemforum @Krista , ik wil geen andere toestel huren (huren daar houd ik niet van). En helemaal niet wat niet mijn fout is . Dan blijf ik wel met coaxkabel normaal tv kijken. En de humax blijft als decor of gaat in schuur in de kast.
Ik heb in deze forum gelezen dat sommige mede-ziggogebruikers het zelfde klacht en bij hun kon wel opgelost worden . Vandaar dat ik enthousiast was en dacht dat bij mij ook verholpen kon worden . Mvg Azmi
Als je de smartcard met het nummer wat in mijn ziggo staat niet meer hebt moet je deze als kwijt/verloren melden bij de klantenservice. Dan kunnen ze die deactiveren en jou een nieuwe sturen. Een smartcard heb je nodig om van je abonnement gebruik te kunnen maken.
bij TS gaat het om een smartcard nummer die niet in mijn ziggo staat
waar komt die smartcard vandaan? gaat het om de smartcard van de humax of om een andere ?
als het om die van de humax gaat dan kan een moderator die gewoon vervangen voor een nieuw als de card kapot is
is het een losse card die via een andere weg verkregen is en niet in mijn ziggo staat dan zit helaas niks anders op dan het of met kabel tv te doen of een ci module te huren
Hoi @anoniemforum , ik heb een Humax iHDR-5200c . Ik keek altijd naar tv dmv deze humax. Tot ik tijdje niet gebruikt heb. En nu doet het niet. De nummer op mijn smartcard en de nummer uit de gegevens van de ziggo website komen niet overeen . Ik heb geen idee hoe het gekomen is . En in deze forum community app , heb ik gezien dat ik niet de enige ben met hetzelfde ‘issues’ . En wat ik gelezen heb , is bij iedereen smartcard nr gewijzigd en probleem opgelost.
Hoi @youriy , dat zal ik proberen. Maar hier boven werd vermeld dat ‘losse smartcards woorden niet meer geleverd en geactiveerd ‘wordt. Maar dat ga ik zeker doen.
Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.
Ziggo en Pathé Thuis slaan de handen ineen om klanten de beste TV-ervaring thuis te bieden. Daarmee breidt Ziggo het huurfilmaanbod uit naar meer dan 5000 films, direct beschikbaar voor Ziggo TV-klant...