hoi wij hebben deze dgitale radio ontvanger (quantis qe317)
Alleen lukt het niet om het geluid via de tulp kabels op onze harmon kadon set te krijgen.
Op de foto's zie je de verschillende kanalen. Ik heb verschillende opties geprobeerd en natuurlijk op onze set de juiste source geselecteerd.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Dat zou toch erg fraai zijn. Maar of we nog wat van @d831 gaan horen? Hoop het wel. Kan ook weer bruikbaar zijn voor anderen. Maar als het antwoord van Quantis was dat de stekker nog in het stopcontact moest, snap ik wel dat hij/zij hier verder mooi wegblijft... 😄
ik heb contact gehad met harmon kardon. Op hun advies heb ik de cd source gekozen maar de truc zat hem in om de source niet handmatig te kiezen maar met de afstandsbediening op de juiste source te drukken. Toen deed die het meteen. Geluid is prachtig en helder.
Ik heb ook een andere splitter erop gezet voor 2 coax kabels.
Het is opgelost! Bedankt voor de hulp
Goedemorgen @d831
ik dacht dat je contact had gehad met Humax/Quantis. Dat is dus niet het geval, het ging om Harman Kardon. Maar ik vind hun antwoord wel bijzonder, want het zou niet mogen uitmaken of je de juiste ingang handmatig kiest op het apparaat zelf, of middels de afstandsbediening. Het moet allebei kunnen en werken.
Ik heb een stereo versterker en een surround receiver, en selecteer vaak de juiste ingang, zo je wilt source, op het apparaat zelf. Het lijkt er in jou geval op dat de source selector op je Harman Kardon niet goed werkt. Ik weet zo even niet welk type je hebt en of het om één knop gaat, een source selector dus, of wat aparte knoppen, maar begrijpen doe ik dit dus niet helemaal. Maar goed, het werkt, en dat is het belangrijkst. Maar ik kan niet geheel ontkennen dat het antwoord van Harman een beetje bij me knaagt. Ik zie het verschil niet tussen een handmatige selectie of via de afstandsbediening.
Maar fijn dat je nog wat hebt laten weten. De stekker zat dus wel in de contactdoos... 😉
En goede keus, die splitter. En graag gedaan.
Groet,
Willem
Ondersteuning Humax/Quantis electronics
Hoi Willem,
Onze set is al wat ouder ruim 13 jaar maar het geluid is nog super goed 😉
Ik vond het ook raar dat het via handmatig juiste source zoeken niet meteen lukte. Ze zeiden duidelijk dat ik het zo moest doen misschien werkt 'direct' activeren dan beter.
Het geluid is in iedergeval top! Bijna beter dan toen met de kabel
Hoi @d831
ik kan me er even niks bij indenken, en zie het verschil niet, omdat dit er eigenlijk niet is, maar vooruit maar. Hier doe ik het vaak zonder afstandsbediening als ik toch naar de set loop om een CD/SACD, Blu-ray of anders af te spelen.
Maar het gaat erom dat je blij bent, en dat is gelukt zo te lezen. 😃 Leuk dat je er zo blij mee bent. Dat maakt al het geknoei het werkend te krijgen dan weer goed.
Veel luisterplezier!
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.