Sinds kort heb ik last van onderstaand probleem.
Hoe langer de tv aanstaat hoe groter de afwijking. Na een zenderwisseling of even van de stroom af is het weer een klein poosje goed. Daarna loopt het beeld en geluid steeds verder uit elkaar.
Heeft iemand een idee wat hieraan kan doen? Voor zover bekend is alle software uptodate.
TV Samsung QE55QN95
LG Home surroundset
Humax HDR 5200C
Opgelost! Ga naar oplossing.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Hoe oud is de Humax HDR 5200C?
Mogelijk helpt de fabrieksinstellingen?
Hey @WEV en welkom hier!
Heb je intussen de tip van Bert al geprobeerd? We zijn benieuwd hoe het gaat naar een reset naar de fabrieksinstellingen.
Na 2x terugzetten naar de fabrieksinstellingen lijkt het nu goed te gaan
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.