Hallo, Sinds vorige week kijk ik TV met de Mediabox Next. Ik gebruik de Logitech Harmony universele afstandsbediening bediening om TV, mediabox en Bose geluidsinstallatie te bedienen. Met de Horizonbox XL geen probleem, echter na ‘t inleren van de Mediabox Next (die Logitech in de setup overigens met naam en toenaam vindt) werken alle knoppen behalve de ‘back’ knop. Ook los leren van deze knop via de Mediabox afstandsbediening (door op de Logitech HUB te richten werkt niet, de HUB pikt dit signaal niet op. De ‘back’ knop van de mediabox afstandsbediening werkt overigens wel gewoon naar behoren). Dit is behoorlijk lastig, immers de ‘back’ wordt veelvuldig gebruikt om 1 stap terug in menu’s te gaan en nu moet je wel alleen voor die functie dus de Mediabox afstandsbediening erbij houden. Opnieuw installeren van de mediabox op de Logitech afstandsbediening verhelpt ‘t probleem helaas ook. Herkent iemand dit probleem en weet iemand wellicht een oplossing? Vriendelijke groet
Opgelost! Ga naar oplossing.
Bij de harmony elite/950 eventueel + hub en geprogrammeerd via de Logitech app database met de keuze “Ziggo” en “Mediabox Next” dan werkt de Exit knop als back knop
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Hoi @m.vanbirgelen ,
Ik denk dat het los leren niet lukt omdat de afstandsbediening RF of Bluetooth uitzend voor die knop.De Pace AB werkt ook op de next maar dan op IR, dus als je die aanvraagt en daar de back knop van leert, werkt het waarschijnlijk ook.Alleen wel een beetje zonde, omdat je de AB verder niet zal gebruiken.Misschien heeft een kennis van je wel zo'n AB, en mag je die even lenen.
@m.vanbirgelen heb je de audiosysteem op de MB Next aangesloten? Zo ja dan kun je de AB laten koppelen met de audiosysteem. Misschien werkt het dan.
Bij de harmony elite/950 eventueel + hub en geprogrammeerd via de Logitech app database met de keuze “Ziggo” en “Mediabox Next” dan werkt de Exit knop als back knop
inderdaad! De ‘Exit’ knop op de Logitech Harmony AB fungeert nu als Back 🙂 Dank voor de tip!
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.