Gelukt! Je krijgt vanaf nu elke maand de Community nieuwsbrief in je inbox.
De wijkcommissie heeft mij gevraagd om in ons deel van de wijk een aantal Ziggo verdeelkastjes te voorzien van stickers met mooie foto's
In een ander deel van de wijk is dit ook al gedaan, dus het is toegestaan. Helaas zijn de toenmalige contactgegevens niet meer beschikbaar
Ik zou graag in contact komen met de juiste afdeling om toestemming te krijgen en de juiste werkwijze van het vooraf reinigen van de kastjes te horen
Er is medewerking vanuit de gemeente, maar ook die hebben niet de juiste contactgegevens
Opgelost! Ga naar oplossing.
Ik heb de vraag in dit forum een 10+ keer voorbij zien komen, maar dit is hier nog nooit toegestaan, altijd afgewezen, niet beschilderen en niet beplakken.
Officeel mag het niet. De verf die op de kasten zit is geen gewone verf. Dit houd een gedeelte de warmte buiten de kast. Ga je hem beplakken word de zon aangetrokken.
Ik heb de vraag in dit forum een 10+ keer voorbij zien komen, maar dit is hier nog nooit toegestaan, altijd afgewezen, niet beschilderen en niet beplakken.
Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.