Gelukt! Je krijgt vanaf nu elke maand de Community nieuwsbrief in je inbox.
Op de community kunt je berichten selecteren volgens de volgende criteria:
Het meest ben ik geïnteresseerd in recente berichten waar nog niemand op heeft gereageerd en daarna hebben de onopgeloste berichten voor mij de meeste uitdaging.
Ik weet inmiddels dat onderdelen aanpassen In de community niet zomaar te implementeren is en daarom verwacht ik ook niet dat dit op korte termijn te regelen is. Maar een eerste stap om hierover na te denken, zou een begin zijn.
En wellicht zijn er wel mensen die dit een briljant idee vinden. 💡
Opgelost! Ga naar oplossing.
Inmiddels heb ik van @Anne H begrepen dat de mogelijkheid om Topics zonder reactie te vinden is geïmplementeerd aan de rechterzijde van de pagina.
👍🏻
@Wim C. ik ga dit even in de groep gooien bij de moderators, dan kunnen zij dit doorzetten naar de juiste afdeling.
Heel fijn dat je mee denkt, wordt zekers zeer gewaardeerd. 😊
@Dave! dank voor je reactie.
Hi Wim C! Bedankt voor je suggestie. Ik ben ook benieuwd of er meer mensen tegen aan lopen. Wellicht zijn er meer Experts en Super Experts die dit gebruiken. En goed om te weten dat je deze tabbladen op de homepagina gebruikt. We kunnen dit inderdaad niet makkelijk aanpassen, maar we zijn wel geïnteresseerd in een oplossing om topics zonder reactie en zonder antwoord makkelijker te tonen. Soms sneeuwen die topics wat onder in de community en dat is natuurlijk zonde!
Een tussenoplossing kan deze pagina zijn, waar je een paar recente onbeantwoorde topics kan zien:
https://community.ziggo.nl/t5/forums/unansweredtopicspage
Nogmaals bedankt voor je bericht en zoals je al aangeeft nemen wij dit mee in onze stap om hier iets op te bedenken.
Slimme link @Marianne bedankt voor deze tussenoplossing welke ik ga gebruiken. 👍🏻
Beste @Marianne
Het heeft natuurlijk geen vliegende haast en je bent druk zat, maar is er al een beetje duidelijkheid over een mogelijke voortgang?
Hi Wim! Ik snap dat je benieuwd bent naar een vervolg. Op dit moment zijn we bezig met andere ontwikkelingen. We plaatsen eens in de zoveel tijd een topic met een Community Update. In dit topic leggen we uit waar we komende tijd, in grote lijnen, mee bezig gaan en wat er de afgelopen is veranderd.
Het idee wat je hier hebt gegeven staat bij ons genoteerd, maar heeft op dit moment niet de hoogste prioriteit om iets mee te doen. Elk kwartaal bekijken we opnieuw aan welke nieuwe en verbeterideeën we kunnen gaan doen. Daarom heb ik nu geen tijdspanne voor je wanneer we hier iets mee gaan doen.
Inmiddels heb ik van @Anne H begrepen dat de mogelijkheid om Topics zonder reactie te vinden is geïmplementeerd aan de rechterzijde van de pagina.
👍🏻
Dat klopt, Wim C. Als actieve user van de community zie je op de homepagina een link naar 'Topics zonder reactie'. Dit zijn alle topics die je in de categorie Support terugvindt. Link:
https://community.ziggo.nl/t5/forums/unansweredtopicspage/node-id/category:7
@Marianne Begrijp ik hieruit dat deze link alleen zichtbaar is voor actieve gebruikers of ziet iedereen deze link?
In het verlengde van deze, door mij veel gebruikte en dus handige optie (en ik vraag misschien teveel): is het een idee om deze link te verplaatsen naar de andere en meer gelijksoortige links?
Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.