1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
953 Reacties 953
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

@Wim C.  schreef:

@MR_CHIP  schreef:

 

is er al meer bekend ?? dit ticket speelt al sinds 07-2023

Ik denk Welmoed goed genoeg te kennen dat als er een nieuwsupdate is, ze dat zéker zal melden.

In dit geval lijkt me: geen terugkoppeling = geen reactie… of andersom.


ach ze waren eerder vergeten te reaggeren en houd graag de vinger aan de pols

Lycke
Community Moderator
Community Moderator
  • 14136Posts
  • 1180Oplossingen
  • 6193Likes

Als we nieuws hebben, delen we het. 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

van weken geen enkele foutmelding naar nu weer volop cm-status meldingen in het modem log heb zelf niks aangepast oid

08-04-2024 07:46:56noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 07:38:30noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 07:33:53noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 07:26:16noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 07:21:46noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 07:13:08noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 07:09:04noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 07:02:09noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 06:56:53noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 06:47:42noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 06:44:12noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 06:42:49noticeGUI Login Status - Login Success from LAN interface
08-04-2024 06:35:06noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 06:31:48noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 06:21:51noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 06:19:12noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 05:58:07noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 05:53:46noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 05:47:18noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 05:42:32noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 05:08:57noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 05:06:20noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 04:32:37noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 04:28:06noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:54:31noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:52:13noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:43:20noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:40:48noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:31:02noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:28:26noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:07:12noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 03:04:18noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
08-04-2024 02:54:58noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

@tobiastheebe kan jij vragen of de moderators een signaalonderzoek kunnen starten mega veel uncorrectables

Screenshot_2024-04-08-18-19-30-005_com.android.chrome-edit.jpg

Screenshot_2024-04-08-18-19-25-936_com.android.chrome.jpg

  

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32349Posts
  • 2284Oplossingen
  • 16333Likes

Momenteel even weg van huis, maar ga straks even vragen of de moderators hier iets mee kunnen.

 

Overmatige uncorrectable CWE kunnen wel duiden op overmatige reflectie in de huisaansluitkabel of een probleem met de EV.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

@tobiastheebe  schreef:

Momenteel even weg van huis, maar ga straks even vragen of de moderators hier iets mee kunnen.

 

Overmatige uncorrectablr CWE kunnen wel duiden op overmatige reflectie in de huisaansluitkabel of een probleem met de EV.


geen idee hoe dit zo opeens kan komen

ging echt weken goed tot een paar dagen geleden 

 

en wat voor problemen ik merk gaat denk ik wel gevraagd worden:

 

instabiele download , upload is en blijft goed btw (netjes tegenwoordig ook op mobiel 105mbps )

tis nu weer andersom 😖

download blijft steken op 600 a 500mbps 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32349Posts
  • 2284Oplossingen
  • 16333Likes

Dat is inderdaad een logisch gevolg van DS CER.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

hoop wel dat moderators hier iets mee kunnen wordt er een beetje moe van al.die problemen die ik ervaar

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

@Lycke ik zie wel werkzaamheden aan een grote ziggo kast buiten

 

 

MR_CHIP_0-1712647349734.png

 

 

 

IMG_20240409_085955.jpg

 ook is de ofdm power gestegen van 3 a 4 naar bijna 6 dbmv

Screenshot_2024-04-09-09-04-45-236_com.android.chrome-edit.jpg

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

wordt druk daar bij ziggo kast

ik typ dit via mobiel internet 

IMG_20240409_100036.jpg

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

 

slope tussen kanalen is weg van 09.55 tot 10.45 geen internet rood lampje

 

vind het wel grappig/interessant om dit soort dingen te volgen 

vermogen is nu nog meer geworden op alle kanelen rond de 10-11dbmv 

 

 

de uncorrectables lopen nog wel op

MR_CHIP_0-1712655034122.png

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
165800000011.540QAM 25611
257800000010.539QAM 2561
358600000010.439QAM 2562
459400000010.739QAM 2563
560200000010.739QAM 2564
661000000010.639QAM 2565
761800000010.539QAM 2566
862600000010.839QAM 2567
963400000011.139QAM 2568
1064200000011.239QAM 2569
1165000000011.339QAM 25610
1266600000011.840QAM 25612
1367400000011.739QAM 25613
1468200000012.140QAM 25614
1569000000012.440QAM 25615
1669800000012.340QAM 25616
1770600000011.640QAM 25617
1871400000011.540QAM 25618
1972200000011.440QAM 25619
2073000000011.740QAM 25620
2173800000011.740QAM 25621
2274600000011.540QAM 25622
2375400000011.540QAM 25623
2476200000011.340QAM 25624
2577000000010.940QAM 25625
2677800000010.740QAM 25626
2778600000010.740QAM 25627
2879400000010.640QAM 25628
2980200000010.539QAM 25629
3081000000010.839QAM 25630
3181800000011.340QAM 25631
3282600000011.240QAM 25632

 

 

 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

voor de moderators als voorbeeld

Screenshot_2024-04-10-22-35-39-318_com.android.chrome.jpg

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

vannacht was ook weer drama snachts download ik het meest

MR_CHIP_0-1712821460608.png

Standard specification compliant
:
DOCSIS 3.1
Hardware version
:
1.2
Software version
:
LG-RDK_7.6.20-2306.5
Cable MAC address
:
CC:00:F1:D1:E9:CB
Cable modem serial number
:
YBES23220590
System up time
:
0day(s)7h:31m:51s
 
 
MR_CHIP_1-1712821543181.png

 

nu nog geen uncorrectables maar wel lage downloadsnelheid 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

update van vandaag

 

 

melding die ik al best een tijd niet heb gezien

 

MR_CHIP_0-1712862853596.png

 

 

 

 

11-04-2024 20:57:07warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-04-2024 20:57:07noticeUS profile assignment change. US Chan ID: 25; Previous Profile: 9 13; New Profile: 10 13.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
Rikst
Community Moderator
Community Moderator
  • 5306Posts
  • 503Oplossingen
  • 1749Likes

Hi @MR_CHIP 

 

We hebben je data hier onder de loep genomen en het signaal op je verbinding gecheckt. We zien dat er in de periode van 6 tot 10 april sprake is geweest van minimale CER op DS-niveau op zowel de SCAM- als OFDM(A) kanalen. Er waren in die periode natuurlijk ook werkzaamheden in je wijk. Vanaf 10 april is deze minimale CER verdwenen. Het signaal ziet er strak uit.

 

Verder deel je een aantal screenshots van jouw downloadprogramma waarin een aantal dips in downloadsnelheid te zien zijn. Als je over zo'n lange periode aan het downloaden bent kunnen zich er een paar dips voordoen, dat is normaal en niks ernstigs. Je kunt niet 8 uren op full speed downloaden. Je verbinding blijft immers ook gewoon in stand. Ook de ping en latency laten prima resultaten zien.

 

Wij zien dus op dit moment geen aanknopingspunten om verdere acties voor je uit te zetten.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

waarom zou dit niet kunnenn

 Je kunt niet 8 uren op full speed downloaden. 

Minimale download- en uploadsnelheidHoger dan 40% van de geadverteerde snelheid

 

deze wordt niet gehaald als ik  300 a 400 haal,

 

wil je graag wijzen op jullie eigen voorwaarden

Met een internetkabel kun je die snelheid halen, waar je ook woont. Het maakt dan ook niet uit met hoeveel huishoudens je op de centrale zit of hoe ver je ervan bent verwijderd.

 

 

als we kijken  naar een grotere tijdspannen lukte dat wel

MR_CHIP_0-1712905440635.png

 

 

en over 30 dagen alleen de laatste tijd instabiel

MR_CHIP_1-1712905469446.png\

 

 

graag dus wel nader onderzoeken

zeker gezien ik van 14 maart tot 7 april wel volledig kon downloaden

\

 

amvih

Level 10
  • 404Posts
  • 12Oplossingen
  • 200Likes

Dit is natuurlijk bijna niet te onderzoeken, dit hangt van zoveel factoren af.

Ik zie bij mij ook eigenlijk nooit geen strakke lijn over een langere tijd.

Het kan aan je harde schijf liggen, ik zie dat bij mij ook weleens, dat de download even voor enkele seconden wordt gepauzeerd, omdat hij niet snel genoeg zijn data kan wegschrijven. Hoe voller de schijf hoe meer dit voorkomt.

Misschien is het wel even volle bak bij de partij waar je van download, dat het daardoor even wat minder is.

Er zijn ook velen netwerkschakels/hubs/hops die de download even kunnen beperken, dat is denk ik niet te onderzoeken en is ook in mijn ogen redelijk normaal, vandaar dat ook denk ik geadverteerd wordt met die 40%.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

ik val onder die 40% als ik maar 300/400 haal met een 1000 abbo

op basis van https://www.ziggo.nl/klantenservice/internet-wifi/netneutraliteit

verwacht ik wat meer onderzoek ik haal immers hun eigen gestelde minimale snelheid stelselmatig niet en daar moeten ze wat mee om zich aan hun eigen voorwaarden te houden

 

Hatolex

Level 16
  • 1460Posts
  • 47Oplossingen
  • 958Likes

@MR_CHIP , als ik naar je grafiek kijk zit je gemiddeld behoorlijk goed hoor.  Soms valt het wat terug, maar dat is niet voor langere tijd zo te zien. 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12139Posts
  • 136Oplossingen
  • 4138Likes

als je kijkt dat ik eerst een strakke lijn had tot 7 april en toen pas de dips kwamen is dan m.i onderzoeks waardig er is hier niks veranderd en ben wel beetje klaar met dit we kunnen er niks aan doen , ik haal stelselmatig voor soms paar uur lang amper de helft en dat vind ik vreemd zeker gezien het dus eerder vanaf 14 maart tot 7 april wel goed ging 

 

 

en ik gebruik natuurlijk geen ouderwetse hdd meer voor het downloaden main drive is een 250gb os nvme ssd samsung pro

en waar de download heen gaan is een 2TB ssd samsung evo

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic