1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
751 Reacties 751
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

vannacht enorme dip in snelheid met een mega jitter van wel 20ms

MR_CHIP_0-1701329296455.png

maar daarna is de snelheid weer op orde zoals je kan zien

 

mega veel correctables/(nonerrored ?) op het ofdm kanaal

MR_CHIP_1-1701329365834.png

 

 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

@Vincent kan je checken wat er afgelopen nacht is gebeurd zie snelheids test waarbij de jitter opeens 20ms was , was er een capaciteit issue 

ik merk wel dat soms de jitter van 2 ms naar wel 10ms gaat naarmate het denk ik drukker wordt op het netwerk

 

enig zicht op wanneer hier een OFDMA 2de kanaal komt of daar mag zeker niks over gezegd worden

 

 

ook zie ik een melding die ik nooit eerder heb gezien

30-11-2023 09:13:08criticalCable Modem Reboot because of - Reboot Timezone Change
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

zou dan toch na de nieuwe update zodra ik die binnen heb de problemen die sinds maand 7 spelen eindelijk opgelost zijn ?!

 

 

MR_CHIP_0-1701423590886.png

 

Thom1990

Level 5
  • 57Posts
  • 1Oplossingen
  • 22Likes

Dat zal mooi zijn! 🙂 ben benieuwd.

Alex
Community Moderator
Community Moderator
  • 8893Posts
  • 1042Oplossingen
  • 3940Likes

Hi @MR_CHIP , in de nacht van 29 op 30 november kan ik in ieder geval niets in de wijk terugvinden maar ook op jouw specifieke verbinding niets. Daar zag alles er stabiel uit en zie ik geen verklaring voor afwijkende testen. Ik durf je dus niet te zeggen waar dat vandaan kwam. De stabiliteitsverbeteringen omtrent IPv6 zijn inderdaad goed nieuws. Het is ook nog niet helemaal duidelijk wat de relatie is met jouw gemelde problemen daarin, maar uiteraard zijn we hoe dan ook benieuwd naar je ervaringen met deze update.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

dit ook al gestuurd naar hendrik jan maar voor de volledigheid ook effe hier 

 

ik zie dat de nieuwe update uit is , ben benieuwd of mijn modem vannacht deze update krijgt , kunnen jullie hem niet forceren hij is nu toch publiekelijk uit en zie dat er hopelijk een oplossing komt mede nav het ticket via mijn topic wat al sinds maand 7 openstaat, dus hoe sneller ik de update krijgt zeker nu het officieel uit is vind ik wel dat dat een oplossing is dan wel handmatig

 

 

is er een update in het ticket of nog niet ?

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

@Paul hopelijk kan er gezien ik al maanden wachten een aamvraag gestuurd worden naar een engineer om zsm handmatig de 7.6 update te forceren ik vind het jammer dat ik als dat niet kan dagen moet wachteb zeker gezien mijn probleem al best een tijd speelt zou.ik het netjes vinden als gebaar dat ik die update zsm krijg 

Screenshot_2023-12-02-08-59-59-810_com.android.chrome-edit.jpg

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

@Lycke @Marije ik snap dat het weekend is maar als gebaar voor het maanden wachten zou ik het fijn vinden als ik nu eindelijk de nieuwe firmware krijgen al dan niet handmatig, graag hoor ik nog wat dit weekend , heb nog steeds de oude software en het is sinds 28 nov al uit 

Prippie

Level 7
  • 167Posts
  • 5Oplossingen
  • 34Likes

Met dat gedram helpen ze echt niet sneller vrees ik, die firmware word jou en ons vanzelf aangeboden.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

je snap mijn frustratie toch wel man

ik wacht al sinds maand 7 voor mijn probleem en nu is er een fix uit in ee nieuwe firmware en kan ik nog dagen gaan wachten , ik zou het gezien de tijdverloop een netjes gebaar vinden als de firmware er handmatig opgezet wordt, dan voelt de service nog een beetje goed imho

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

inmiddels is mijn vraag beantwoord door @Hendrik Jan waarvoor dank,

 

al hoor ik wel graag of er misschien nog een update is op het ticket tzt

Thom1990

Level 5
  • 57Posts
  • 1Oplossingen
  • 22Likes

Die update laat wel lang op zich wachten. Heb hier nog steeds de firmware update nog niet. 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

@Thom1990  schreef:

Die update laat wel lang op zich wachten. Heb hier nog steeds de firmware update nog niet. 


MR_CHIP_0-1701878709711.png

 

 

zie ook de nieuwe update/verloop

Thom1990

Level 5
  • 57Posts
  • 1Oplossingen
  • 22Likes

Ah oké duidelijk 🙂 thanks @MR_CHIP 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

@tobiastheebe volgens mij is ziggo weer met werkzaamheden oid geweest

MR_CHIP_0-1702064100224.png

MR_CHIP_1-1702064117567.png

 

alleen qua snelheid zie ik niks bijzonders

MR_CHIP_2-1702064180847.png

 

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30318Posts
  • 2103Oplossingen
  • 15167Likes

Werkzaamheden kan, maar hoeft niet, er was i.i.g. tijdelijk uitval.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

ik merk er zelf niks van dus dat scheelt

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11340Posts
  • 130Oplossingen
  • 3925Likes

@Thom1990 

 

MR_CHIP_0-1702455297010.png

MR_CHIP_1-1702455315454.png

 

Thom1990

Level 5
  • 57Posts
  • 1Oplossingen
  • 22Likes

@MR_CHIP Mooi dat de update er eindelijk is. 😁 Hier is de update ook sinds gisteren. Ben benieuwd of de update het uitvallen van het ipv6 oplost

caesar

Level 17
  • 4135Posts
  • 70Oplossingen
  • 1325Likes

@MR_CHIP 

Hoe gaat het met de IPv6? Ben erg benieuwd.

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic