1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
1.069 Reacties 1.069
HBO Fan

Level 14
  • 876Posts
  • 11Oplossingen
  • 679Likes

@MR_CHIP 

 

Misschien handig om een logboekje bij te houden wanneer je welke functionele problemen ervaart en wat er op dat moment gebruikt wordt. Denk aan:

 

2024-06-18 18:00

Ervaren: Haperingen Teams, en traag internet browsen op COMPUTER 1. 

Gebruik: alleen Team en chrome browser, geen virusscanner

 

2024-06-19 16:00

Ervaren: Youtube verlaagd kwaliteit, internet browsen op COMPUTER 2.

Gebruik: Youtube en Next box voor TV.

 

Mogelijk dat je met een detail logboek, maar niet naar je modem etc kijken, kunt aangeven waar je mee worstelt. Laat modem ect gewoon eens twee weken met rust maar noteer de issues die je merkt met de Ziggo dienst (internet, tv, telefoon etc)...

 

Het is maar een suggestie, mogelijk dat Ziggo je dan wel kan helpen. 😁

Als je een logboek voor met issues heb dan kan er wel gesteld worden dat alle OK is maar resultaat is dat je geen stabiel dienst ervaart.... maar dan moet je niet naar de technische logs kijken en verwijzen.... (ook ik vind dat dat goed moet zijn, maar dat is maar een mening)

 

Succes en balen dat het nog altijd issue levert. Tijd voor alternatieve oplossing voor u... 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@HBO Fan dat hrb ik gedaan deze keer niet modem logs gedeelt maar latency tests nadat ik merkte dat het fout ging 

 

Maar goed zoals gezegd gaan we de volgende fase in 

 

Zal tzt wel updates plaatsen

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

om weer op een ander langlopend issue terug te komen

het is nu bijna 1 jaar geleden dat ik het ipv6 probleem gemeld heb

is er enig zicht op enige updates in het ticket en wat is de laatste status daarvan (kan dit door jullie nagevraagd worden , en op welke datum er voor laatst een update is geweest )

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

gaat nu weer goed voor de afgelopen dagen

MR_CHIP_0-1719382681256.png

latency unloaded is zelfs ruim 5ms lager nu rond de 15 ms dit was paar weken geleden/dagen nog 20ms+

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

leuk al dat ongepland onderhoud

 

op ziggo storing website niks te zien alleen zijn ze duidelijk ergens mee bezig

op alle kanalen was de rxmer 40

nu is die op sommige maar 33

 

en op ofdm kanaal was die ook 40 , en daar is die nu ook 35

MR_CHIP_0-1719565735506.png

 

 

de cijfers nu ook te zien in de upstream liegen er niet om

 

MR_CHIP_0-1719566789203.png

MR_CHIP_1-1719566815868.png

 

nog nooit zo extreem veel gezien

MR_CHIP_2-1719566843519.png

 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@tobiastheebe 

gisteren avond modem herstart vannacht weer enorm veel errors erbij

MR_CHIP_0-1719645976758.png

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

blijkbaar heeft het forum opeens

van oudste naar nieuwste gewijzigd naar van nieuwste naar oudste nu na aanpassen staat het weer goed 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@tobiastheebe dit bevestigt mijn vermoeden dat er iets in de EV is aangepast mijn moeder heeft nog de oude ofdma kanaal configuratie 

1000032408.jpg

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 33185Posts
  • 2383Oplossingen
  • 16822Likes

Blijkbaar is het samengevoegde OFDMA-kanaal weer teruggedraaid naar het eerdere smalle kanaal, dat is een aanpassing op het CMTS.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@tobiastheebe  schreef:

Blijkbaar is het samengevoegde OFDMA-kanaal weer teruggedraaid naar het eerdere smalle kanaal, dat is een aanpassing op het CMTS.


Ik zal het thuis effe checken @tobiastheebe echter was hij vanochtend nog bij mij breed ofdma 

Mijn moeder heeft ook al zover ze klant is en ik ben maar 24 ds kanalen ipv 32 ds dus misschien is er wel meer afzonderlijk in te stellen 

 

Of komt het mode de cmts een node splitsing heeft gehad???

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 33185Posts
  • 2383Oplossingen
  • 16822Likes

Bij een node split komt veel meer kijken dan een aanpassing van de OFDMA-configuratie, vanwege de kostbaarheid hiervan wordt dit alleen toegepast bij een chronisch capaciteitstekort.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@tobiastheebe  schreef:

Bij een node split komt veel meer kijken dan een aanpassing van de OFDMA-configuratie, vanwege de kostbaarheid hiervan wordt dit alleen toegepast bij een chronisch capaciteitstekort.


Ik zal het laten weten zodra ik thuis ben, ben benieuwd of het bij mij nog breed of smal ofdma is

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@tobiastheebe zoals ik al dacht 

 

moeders klein ofdma

 

ik groot ofdma

MR_CHIP_0-1719677711601.png

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 33185Posts
  • 2383Oplossingen
  • 16822Likes

Ik dacht dat de vorige screenshot van jouw modem was. De aanpassing is dus wel gedaan voor het wijknet/segment waar jouw modem onderdeel van is, maar bij jouw moeder (nog) niet.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@tobiastheebe  schreef:

Ik dacht dat de vorige screenshot van jouw modem was. De aanpassing is dus wel gedaan voor het wijknet/segment waar jouw modem onderdeel van is, maar bij jouw moeder (nog) niet.


nee haha dat had ik erbij gezet 

maar mooi om te zien dat het bij mij wel is , wordt dat bij moeder ook gedaan of is daar geen automatische beslissing op

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 33185Posts
  • 2383Oplossingen
  • 16822Likes

Ik was het grootste gedeelte van de dag weg van huis en bij thuiskomst alle (23) meldingen aan het inhalen, in de snelheid je reactie niet goed gelezen. Geen idee of de wijziging geleidelijk aan landelijk uitgerold wordt of dat dit (vooralsnog) o.b.v. belasting/capaciteit is.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@tobiastheebe  schreef:

Ik was het grootste gedeelte van de dag weg van huis en bij thuiskomst alle (23) meldingen aan het inhalen, in de snelheid je reactie niet goed gelezen. Geen idee of de wijziging geleidelijk aan landelijk uitgerold wordt of dat dit (vooralsnog) o.b.v. belasting/capaciteit is.


sorry probeerde ook niet negatief of bazig oid over te komen

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 33185Posts
  • 2383Oplossingen
  • 16822Likes

Geen sorry nodig, ik had het helemaal niet negatief opgevat.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

ruim 13%! packet loss gisteren avond hopelijk heeft ziggo deze ook gezien in de monitoring (geen idee of die daarop afgaat ) 

MR_CHIP_1-1719754250906.png

paar ping spikes maar eigenlijk niet echt problemen na laatste werkzaamheden 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12712Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@Cecilia @Lycke kunnen jullie kijken of er werkzaamheden bezig zijn

alles loopt op

uncorrectables op sc-qam/ofdm

 

t3/t4 fouten op alle upstream kanalenn

MR_CHIP_0-1719812303946.png

 

 

 

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic