1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
1.069 Reacties 1.069
Havanna

Level 17
  • 3387Posts
  • 123Oplossingen
  • 324Likes

Dan klopt er iets niet, een keer een timeout kan gebeuren maar dat moet een uitzondering zijn.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@Lycke is ziggo nog bereid om hier onderzoek naar te doen

en dan vooral de latency in de upload 

 

edit 11;27 thuiswerken is nu echt onmogelijk alleen maar timeouts

MR_CHIP_0-1718270949568.png

@iemand van de ziggo mods

@Welmoed @Vincent @Ryan 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

via ziggo chat hetzelfde riedeltje als altijd we zien niks mis op de kabel terwijl alles oploopt qua uncorrectables / modem log met verschillende type meldingen

en kijk zelf maar naar de testen e.d

echt ik wordt hier best wel moe van ook dat het bij tijd en wijle wel goed gaat 

 

 

dit is dus wat ik bedoel

MR_CHIP_0-1718273651149.png

 

CobusR

Level 9
  • 307Posts
  • 4Oplossingen
  • 118Likes

Zoals ik eerder ook al aangaf bij hun lijkt het altijd in orde te zijn maar dat is het niet, hier heb ik hetzelfde om de paar weken schiet alles omhoog en heb je er echt last van. maar als je het aangeeft en ze kijken het na blijkt er altijd niks aan de hand te zijn en dat klopt (deels) ook want het komt ook naar af en toe voor maar is wel super irritant.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@CobusR  schreef:

Zoals ik eerder ook al aangaf bij hun lijkt het altijd in orde te zijn maar dat is het niet, hier heb ik hetzelfde om de paar weken schiet alles omhoog en heb je er echt last van. maar als je het aangeeft en ze kijken het na blijkt er altijd niks aan de hand te zijn en dat klopt (deels) ook want het komt ook naar af en toe voor maar is wel super irritant.


jammer dat ziggo hier niks aan doet

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

MR_CHIP_0-1718288906496.png

 

op sommige kanalen meer dan duizenden uncorrectables

vooral op de lagere kanalen

MR_CHIP_1-1718288997696.png

 

 

 

ofdm valt terug naar profile 0 1

 

 

 

 

 

MR_CHIP_2-1718289086412.png

 

 

Prippie

Level 7
  • 171Posts
  • 5Oplossingen
  • 44Likes

zit je nu werkelijk elke seconde van de dag in te loggen op je modem.....heb je nu werkelijk niets beters te doen dan dit.? Ziggo heeft alles voor je gedaan wat in hun macht ligt, als ik Ziggo was stuurde ik nog 1x een monteur die alles voor je aansluit en vervolgens de aansluiting en modem in een afgesloten metalen kast zet met een slot erop zodat jij er niet meer aan kan lopen klooien.

Havanna

Level 17
  • 3387Posts
  • 123Oplossingen
  • 324Likes

@PrippieAls je je er aan ergert dan hoef je het niet te lezen hoor.

Graag een beetje verdraagzaamheid voor je mede community leden.

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@Prippie  schreef:

zit je nu werkelijk elke seconde van de dag in te loggen op je modem.....heb je nu werkelijk niets beters te doen dan dit.? Ziggo heeft alles voor je gedaan wat in hun macht ligt, als ik Ziggo was stuurde ik nog 1x een monteur die alles voor je aansluit en vervolgens de aansluiting en modem in een afgesloten metalen kast zet met een slot erop zodat jij er niet meer aan kan lopen klooien.


ik heb idd mijn verantwoordelijkheden dat heet thuis werken met een remote desktop verbinding met de hele dag door bijna zoom en teams call/meetings wat amper lukt door die latency spikes waardoor heel het beeld blokkerig wordt en ik dingen niet normaal kan uitleggen

CobusR

Level 9
  • 307Posts
  • 4Oplossingen
  • 118Likes

@Prippie 

 

Het is duidelijk dat jij (gelukkig) geen last heb van uitval anders piepte je wel anders, maar goed het is heel eenvoudig je betaald maandelijks voor een dienst die gewoon goed behoort te werken al moet Ziggo hemel en aarde bewegen om dat voor elkaar te krijgen je behoort gewoon een goede verbinding te hebben punt.

Hatolex

Level 16
  • 1543Posts
  • 49Oplossingen
  • 1023Likes

Ik geloof niet dat de oplossing van het probleem dichterbij komt door de wijze van aanpak van @MR_CHIP
Ook het aanroepen van andere forum leden komt niet erg overtuigend over, de oplossing, als die er al is, moet komen van ziggo, niet van andere forum leden.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

haha die andere forum leden , en dan vooral @tobiastheebe heeft veel meer kennis dan ziggo vind ik zelf dan

anykeys

Level 2
  • 9Posts
  • 0Oplossingen
  • 0Likes

@MR_CHIP 

Zou u misschien meer inzicht kunnen geven over uw thuiswerk waarom de delay zo belangenrijk is. Voor videobellen is dit perfect en ik denk echt wel 99% van meeste thuis werk kan je prima doen. 

 

Ik neem aan dat je cox hebt ? Miss overschakelen na fiber als dit mogelijk is anders dat dit denk ik weinig oplossing te vinden.

Hatolex

Level 16
  • 1543Posts
  • 49Oplossingen
  • 1023Likes

@MR_CHIP , ja ik weet ook dat thobiasthebe er veel vanaf weet. Maar hij kan een eventueel probleem niet voor je oplossen. De oplossing ligt bij ziggo. En die zien in de overall performance geen problemen, dus voor hun is de kous af. Hoe vaak je ook nog een log plaatst.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

ik weet wel wat ik ga doen als dit niet eindelijk eens opgelost gaat worden

 

het hele dossier opschrijven samen met reactie vanuit leden met expertise en de mening van ziggo dat er nniks aan de hand is  en dat nu teams vergaderingen e.d niet mogelijk zijn vanwege de extreem hoge latency in de upstream met allemaal voorbeelden (van meerdere ziggo leden , waarbij ziggo zeg niks aan de hand ) nog meer en

1 melding maken bij acm wegens niet goede dienstverlening

2 schriftelijke klacht indienen bij ziggo , vermoedelijk weer het resultaat met niks aan het handje , tuurlijk dat modem laat niet voor niks uncorrectables zien samen met extreem hoge latency , dat bundelen richting geschillencommissie samen met advies inwinnen bij rechtsbijstandverzekering 

 

ben er echt klaar mee met het niks aan het handje slogan

 

 

 

MR_CHIP_0-1718348407156.png

 

MR_CHIP_1-1718348561014.png

hier stond de meeste tijd op alle 3, great

 

nu sinds kort niet meer

Havanna

Level 17
  • 3387Posts
  • 123Oplossingen
  • 324Likes

@MR_CHIP  Ik adviseer je om wat opnames te maken van de dingen die je in de praktijk ziet met video calls en gamen. Dat zegt meer dan alleen de cijfers.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@Havanna  schreef:

@MR_CHIP  Ik adviseer je om wat opnames te maken van de dingen die je in de praktijk ziet met video calls en gamen. Dat zegt meer dan alleen de cijfers.


Ik denk dat iedereen het zich wel kan voorstellen lijkt me

Havanna

Level 17
  • 3387Posts
  • 123Oplossingen
  • 324Likes

Jij wel, ik wel, maar echt niet iedereen. Als je naar de geschillencommissie / rechtsbijstand wilt dan adviseer ik toch beeldmateriaal.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

@Havanna  schreef:

Jij wel, ik wel, maar echt niet iedereen. Als je naar de geschillencommissie / rechtsbijstand wilt dan adviseer ik toch beeldmateriaal.


Das een goeie tip 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12711Posts
  • 137Oplossingen
  • 4289Likes

nu gaat het bijv weer normaal dus het is niet 24x7 aanwezig

modem log laat op dit soort dingen niks zien

 

18:00-18:25

MR_CHIP_0-1718382491241.png

MR_CHIP_1-1718382536148.png

 

 

nu 18:30 weer niet

MR_CHIP_2-1718382597067.png

MR_CHIP_3-1718382714998.png

 

18:50

MR_CHIP_0-1718384332455.png

 

 

 

@tobiastheebe zou het eventueel een capaciteit issue kunnen zijn dankzij die snelheidsverhoging dat de cmts oid het niet aankan als je ziet hoe snel het veranderd zonder errors in het modem kijken naar de upstream kant

 

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic