1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
953 Reacties 953
Welmoed
Community Moderator
Community Moderator
  • 1749Posts
  • 161Oplossingen
  • 1158Likes

Op dit moment heb ik enkel het modem in router-mode gezet en is het aan jou om te ervaren hoe dit gaat. Beschrijf de komende week de dagen/tijden waarop je klachten ervaart, wat voor klachten dit precies zijn en op welke apparaten. Dit zijn de vereisten om het door te zetten naar onze netwerkspecialisten. De vervolgstappen zullen verder door hen bepaald worden.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

@Welmoed  schreef:

Op dit moment heb ik enkel het modem in router-mode gezet en is het aan jou om te ervaren hoe dit gaat. Beschrijf de komende week de dagen/tijden waarop je klachten ervaart, wat voor klachten dit precies zijn en op welke apparaten. Dit zijn de vereisten om het door te zetten naar onze netwerkspecialisten. De vervolgstappen zullen verder door hen bepaald worden.


samknows realspeed hoor het toch te doen ? zo kan ikk checken of de juiste snelheid ook op het modem binnenkomt alsmede het apparaat waarmee ik test dat is de use case van realspeed @tobiastheebe hoe kan ik dit verhelpen smart wifi staan aan (wel met gescheiden ssid's )

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

15-04-2024  17:00-18:00 400mbps ish ipv 800-900

lage download op pc bekabeld aangesloten

samen met uncorrectables nu al

MR_CHIP_0-1713197045838.png

 

 

 

 

jammer dat realspeed het nog niet doet anders zou ik kunnen kijken aan mij kant of de modemsnelheid wel voldoende binnenkomt op zo'n moment @Welmoed kan jij checken waarom ik dat niet kan gebruiken sagemcom draait immers in router modus nu

 

 

 

HBO Fan

Level 13
  • 843Posts
  • 11Oplossingen
  • 656Likes

@MR_CHIP  

Inderdaad raar dat https://samknows.com/realspeed/ niet lijkt te werken, dit zou je wel verwachten.

Wat zegt een https://www.speedtest.net/nl bijvoorbeeld? Ik merk zelf niet zoveel afwijkingen tussen die twee.

 

HBOFan_0-1713203476641.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

ik kijk niet zo naar speedtest meer nu van mijn downloadprogramma

en echt raar dat die samknows niet werkt sagemcom staat gewoon in router modus maar misschien kan een moderator zoals @Jacob kijken waarom hij het niet doet lijkt me best waardevol om te kijken of dat de juiste snelheid op het modem ook binnenkomt 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

edit samknows werkt eindelijk 

 

 

MR_CHIP_0-1713210198467.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

@Welmoed  (of anders @Roland zie dat jij recent actief bent ) kan mijn modem weer in bridge ik wil effe wat uit gaan testen of dat het oplost op eigen router

kan me namelijk 1 ding herinneren wat ik heb veranderd in me eigen router na de werkzaamheden en dat is ipv6 aanzetten misschien kan de eigen router omdat daarvoor geen nat hardware acceleration beschikbaar/nodig is dat het dan teveel leunt op alleen cpu en daardoor de snelheid minder iis 

ik zie heel licht aantal uncorrectables op ofdm maar modem testen zijn telkens over de 1Gbps 

 

Rikst
Community Moderator
Community Moderator
  • 5302Posts
  • 503Oplossingen
  • 1747Likes

Hi @MR_CHIP 

Ik heb het zojuist voor je aangepast hoor. 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

eureka

ipv6 is echt slecht gesupporterd op deze router

sinds switchen naar ipv6 disable

 

MR_CHIP_0-1713293350092.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

@tobiastheebe wel heel vreemd opeens uit het niets

echt vervelend dat het spontaan opkomt 

 

 

MR_CHIP_0-1713453273106.png

MR_CHIP_1-1713453291426.png

MR_CHIP_2-1713453308330.png

18-04-2024 17:10:20noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 17:07:36noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 17:06:25noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 17:03:35noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 17:01:44noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:58:07noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:52:46noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:49:55noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:48:37noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:12:59noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:10:58noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:04:22noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 16:00:15noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-04-2024 15:51:50noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;

 

 

moderator zien jullie dit ook in mijn signaal ?

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

gaat nog steeds niet echt lekker met instraling

Screenshot_2024-04-21-23-08-40-806_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-04-21-23-09-20-442_com.android.chrome.jpg

  

21-04-2024 23:07:29noticeGUI Login Status - Login Success from LAN interface
21-04-2024 20:32:08noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 20:30:08noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 16:20:58noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 16:15:29noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 16:14:59noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 15:38:33noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 09:36:33noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 09:34:33noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 06:26:59warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 06:26:59noticeUS profile assignment change. US Chan ID: 25; Previous Profile: 10 13; New Profile: 9 13.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 05:23:48noticeUS profile assignment change. US Chan ID: 25; Previous Profile: 9 13; New Profile: 10 13.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
21-04-2024 05:23:48warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
20-04-2024 00:59:49errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
19-04-2024 20:01:23noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
19-04-2024 19:58:46noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 16; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1
Pasi

Level 18
  • 10258Posts
  • 500Oplossingen
  • 5718Likes

@MR_CHIP  schreef:

gaat nog steeds niet echt lekker met instraling

.... 


Die instraling kan natuurlijk ook bij één van de buren op het coax netwerk komen !

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32282Posts
  • 2279Oplossingen
  • 16289Likes

Het ziet er niet als instraling uit, dit komt voor op specifieke kanalen/frequenties en ik zie geen CER op 4G/5G downlink.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

hopelijk nog antwoord vanuit ziggo mods dan

Welmoed
Community Moderator
Community Moderator
  • 1749Posts
  • 161Oplossingen
  • 1158Likes

Hi @MR_CHIP, ik sluit me aan bij @tobiastheebe in deze.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

@Welmoed  schreef:

Hi @MR_CHIP, ik sluit me aan bij @tobiastheebe in deze.


@tobiastheebe 

 

hierbij de volledige modem waardes

MR_CHIP_0-1713777563894.png

MR_CHIP_1-1713777588315.png

MR_CHIP_2-1713777605537.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

graag wil ik weten waardoor die uncorrectables oplopen

 

dit moet terug te zien zijn in het signaal

 

volgens jullie was alles normaal na de werkzaamheden dus niet

 

 

 

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32282Posts
  • 2279Oplossingen
  • 16289Likes

Dat is duidelijk, ondanks dat instraling niet aanwezig is zou nog steeds de oorzaak van de aanwezige DS CER onderzocht moeten worden. Ik vermoed dat deze bij de EV of verder de HFC-infra in ligt.

Pasi

Level 18
  • 10258Posts
  • 500Oplossingen
  • 5718Likes

@tobiastheebe  schreef:

Dat is duidelijk, ondanks dat er geen instraling is zou nog steeds de oorzaak van de aanwezige DS CER onderzocht moeten worden. Ik vermoed dat deze bij de EV of verder de HFC-infra in ligt.


"...zou de oorzaak van de aanwezige DS CER onderzocht moeten worden..." !

 

 


@Welmoed  schreef:

Hi @MR_CHIP, ik sluit me aan bij @tobiastheebe in deze.


 

Dat lijkt me dan duidelijk.

 

 

Welmoed
Community Moderator
Community Moderator
  • 1749Posts
  • 161Oplossingen
  • 1158Likes

Hi @MR_CHIP,

 

Er zijn géén afwijkingen te zien in het signaal. We kunnen deze niet elke dag opnieuw volledig gaan onderzoeken.  

Zoals al heel vaak gemeld is, hou je niet de hele tijd vast aan de dingen die je in je logs ziet. 

 

Zoals je zelf vorige keer al ontdekte, kunnen logjes door talloze zaken worden beïnvloed (zoals het gebruik van je eigen router, wat je vorige week ontdekte).

 

Het is geen doen voor ons om je verbinding elke dag opnieuw volledig binnenstebuiten te keren. Er zijn geen problemen, dus we houden het hierbij. 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12110Posts
  • 136Oplossingen
  • 4130Likes

wat een onzin achja ziggo en goed signaal leveren @tobiastheebe of zeur ik teveel

geen afwijkingen te zien wat een onzin

 

kijk ook effe naar niet alleen het modem log maar naar de DS CER

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic