1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
1.021 Reacties 1.021
Hatolex

Level 16
  • 1505Posts
  • 49Oplossingen
  • 991Likes

Maar om nu om elk hikje in het modem hiervan melding te doen.................

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@Hatolex als dit zo maar een hikje was had de klachtenafdeling er geen prio/acties op uitgezet wat ze nu wel deden (geen idee wat ze hebben veranderd maar alles is weer in orde ) nog geen T3 fouten

Hatolex

Level 16
  • 1505Posts
  • 49Oplossingen
  • 991Likes

Oke, case closed.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@Hatolex  schreef:

Oke, case closed.


nee hoor

er staat voor maandag een bel afspraak met mijn contactpersoon van de ziggo klachtenafdeling om te checken ofdat alles echt goed is en dan ga ik ook vragen hoe dit heeft kunnen gebeuren , en het liefst te horen krijgen wat ze precies hebben gedaan 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@tobiastheebe 

 

lol mijn buurman met ook een docsis 3.1 modem heeft wel t3 fouten

(ergens bekruipt mij het idee dat ze de t3 fouten op negeren/niet laten zien in modem GUI hebben gezet aluhoedje als dat überhaupt mogelijk is ....)

 

image.png

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32846Posts
  • 2340Oplossingen
  • 16623Likes

Die T2 + T3 timeouts lijken vrijwel direct na de laatste reset te zijn voorgekomen. Het is jammer dat de UBC1318 geen T1 t/m T4  timeouts toont in de actuele waarden, dus we weten niet of ze op ATDMA of OFDMA voorgekomen zijn.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@tobiastheebe  schreef:

Die T2 + T3 timeouts lijken vrijwel direct na de laatste reset te zijn voorgekomen. Het is jammer dat de UBC1318 geen T1 t/m T4  timeouts toont in de actuele waarden, dus we weten niet of ze op ATDMA of OFDMA voorgekomen zijn.


dat is idd wel jammer misschien denk ik er ook wel het ergste van

zolang het bij mij maar goed werkt moet ik maar denken 😛

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes
Beschikbaarheid
:
0day(s)22h:14m:5s
 
na afgelopen nacht dus ook een reboot te hebben gehad vanuit ziggo is het nog steeds rustig
MR_CHIP_0-1707603900801.pngMR_CHIP_1-1707603931688.pngMR_CHIP_4-1707604039148.png

 

MR_CHIP_2-1707603993578.png

ergste moment toen was

MR_CHIP_3-1707604014207.png

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32846Posts
  • 2340Oplossingen
  • 16623Likes

Ik vraag mij af of de beschikbare data IUC's misschien zijn aangepast op het CMTS, nu er helemaal geen T3 timeouts meer lijken voor te komen op OFDMA. Misschien kun je dat aan jouw buurman vragen?

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@tobiastheebe  schreef:

Ik vraag mij af of de beschikbare data IUC's misschien zijn aangepast op het CMTS, nu er helemaal geen T3 timeouts meer lijken voor te komen op OFDMA. Misschien kun je dat aan jouw buurman vragen?


 

 

heeft net gekeken maar is nog steeds hetzelfde als dit min of meer

alle IUC"s zijn er nog in ieder geval

die 3 4 9 10 11 12 13

welke actief is kan je alleen zien vanuit cmts/ev natuurlijk

image.png

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32846Posts
  • 2340Oplossingen
  • 16623Likes

Inderdaad nog hetzelfde. Er zou wel iets aan de configuratie van de IUC's zelf veranderd kunnen zijn. Ik ben benieuwd naar de feedback vanuit Ziggo.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

als die dat wilt geven deel ik dat uiteraard anders kan misschien @Lycke daar naar kijken , eventueel nadat de klacht is afgesloten

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@tobiastheebe wist niet dat er een software update uit was ??

 

 

MR_CHIP_0-1707756103699.png

MR_CHIP_1-1707756133394.png

 

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32846Posts
  • 2340Oplossingen
  • 16623Likes

Inderdaad, 7.6.15 naar 7.6.16, dus een kleine update.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

maar die tekst erachter is toch vreemd , is hier een update topic/melding over en is deze publiekelijk

Prippie

Level 7
  • 171Posts
  • 5Oplossingen
  • 44Likes

@tobiastheebeik ben benieuwd wanneer deze massaal uitgerold gaat worden. Hier nog de 7.6.15 aan boord.

HBO Fan

Level 13
  • 849Posts
  • 11Oplossingen
  • 661Likes

@MR_CHIP  schreef:

@Hatolex  schreef:

Oke, case closed.


nee hoor

er staat voor maandag een bel afspraak met mijn contactpersoon van de ziggo klachtenafdeling om te checken ofdat alles echt goed is en dan ga ik ook vragen hoe dit heeft kunnen gebeuren , en het liefst te horen krijgen wat ze precies hebben gedaan 

 


Heeft u de antwoorden ontvangen waarop u gehoopt had?

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@HBO Fan ben helaas niet gebeld

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@HBO Fan ik ben nu net gebeld had niet echt veel meer te zeggen @CobusR @tobiastheebe die man bevestigde wat ik al dacht het lag dus aan de combo casa cmts =+ sagemcom , en dat is inmiddels opgelost door software update /reset/reboot oid van cmts zelf 

 

case closed (waarom ik die minor update heb gehad op modem wist die niet, maar goed merk er zelf weinig van vond het alleen appart zeker omdat ik geen beta tester meer ben, het nog niet publiekelijk is uitgerold )

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@tobiastheebe mogen sporadisch uncorrectables op OFDM voor komen

MR_CHIP_0-1707903641892.png

 

volgens diegene van de klachtenafdeling wordt er gekeken naar het algehele signaal en is dat niet zo erg

profile id bleef wel 3

MR_CHIP_1-1707903698230.png

 

 

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic