1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
1.021 Reacties 1.021
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

geen idee of dit had gemogen was ook in contact met de klachten afdeling maar goed alles voor een oplossing hopelijk vind de monteur t3's wel zorgelijk

 

bijzonder dat ziggo dat niet belangrijk/ normaal vindt 

Screenshot_2024-02-05-20-55-01-310_nl.ziggo.app-edit.jpg

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32846Posts
  • 2340Oplossingen
  • 16623Likes

De in dit topic gestelde limiet van 45 T3 timeouts per 3 uur vind ik erg hoog, idealiter zouden ze helemaal niet voorkomen.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@tobiastheebe monteur had niet ingepland mogen worden was een normale binnenshuis monteur die niet gaat vinden waardoor die t3 fouten komen

ben net gebeld door diegene van de klachtenafdeling hij gaat een voice sessie starten en tot vrijdag effe aankijken / in de gaten houden hoe alles gaat , en dan hebben we opnieuw contact met de verdere plan van aanpak

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

wat ik wel appart vind t3 fouten lopen nog steeds op maar modem log laat daar van niet meer meldingen zien

 

 

MR_CHIP_0-1707259684178.png

Beschikbaarheid
:
1day(s)3h:6m:59s
MR_CHIP_1-1707259698780.png

 

Thom1990

Level 5
  • 61Posts
  • 1Oplossingen
  • 22Likes

@MR_CHIP  Dat was bij mij ook toen de T3 fouten met honderden per dag opliepen, dat die T3 fout melding maar 1 keer in het modem log staat. In mijn ervaring word een melding niet herhaald als de vorige melding hetzelfde is. Behalve sinds de laatste firmware versie de onzinnige modem GUI inlog melding.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

afgelopen avond dus nog 189 nu 10 uur later 247 , hopelijk kan diegene uitvinden waardoor dit komt in de komende dagen

MR_CHIP_0-1707298890548.png

@Thom1990 zijn bij jou de t3 fouten die bij mij spontaan begonnen zijn ook spontaan weer opgehouden of is het er nog steeds ??

Thom1990

Level 5
  • 61Posts
  • 1Oplossingen
  • 22Likes

@MR_CHIP Bij mij zijn de T3 fouten opgehouden sinds Ziggo hier in de wijk het OFDMA kanaal versmalt heeft van 15,2 MHz naar 14 MHz. Hopelijk lossen ze het bij jou ook een keer op.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

tis pas sinds kort begonnen wat het zo vreemd maakt , toen waren de werkzaamheden idd ook de ofdma versmalling , allang gedaan

Thom1990

Level 5
  • 61Posts
  • 1Oplossingen
  • 22Likes

Vreemd inderdaad. 😞 Hopelijk wordt het signaal snel weer wat stabieler bij je

CobusR

Level 9
  • 304Posts
  • 4Oplossingen
  • 117Likes

Hier dus hetzelfde euvel gekregen terwijl ik daar eerder weinig last van had maar ze lopen nu ook in de honderden per dag op.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

ergens ben ik blij dat ik niet de enigste ben ... ergens hoop ik dat de oorzaak snel gevonden is dit kan geen toeval meer zijn , lijkt mij dan

HBO Fan

Level 13
  • 849Posts
  • 11Oplossingen
  • 661Likes

@MR_CHIP 

 

Sterkte en ik hoop dat er voldoende andere klanten ook met klantenservice in contact gaan om te komen tot een werkelijk incident. Want u weet dat een paar klanten nog niet voldoende is om tot echte actie over te gaan.

 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

11 uur geleden

247

nu

319

MR_CHIP_0-1707338563779.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

dit is btw hoe het OFDMA kanaal eruit ziet bij de buurman tegenover mij

MR_CHIP_0-1707339490544.png

 

deel van zijn modem log

MR_CHIP_1-1707339531796.png

 

denk misschien interresant aangezien dezelfde complex / inpandige EV

MR_CHIP_2-1707339681434.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

MR_CHIP_0-1707472448942.png

Beschikbaarheid
:
3day(s)14h:15m:37s
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

MR_CHIP_0-1707475279468.png

 

 

upload snelheid dropt weer sinds vanochtend

 

MR_CHIP_0-1707474852723.png

MR_CHIP_1-1707474884806.png

 

dit is dus de latency spike's waar ik het over heb 

 

MR_CHIP_0-1707476451546.png

 

 

 

 

 

 

 

andere momenten

 

MR_CHIP_3-1707474982896.png

MR_CHIP_4-1707475006076.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

ben nog niet gebeld wel kreeg ik dit in de mail :

MR_CHIP_0-1707479663600.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@MR_CHIP  schreef:

ben nog niet gebeld wel kreeg ik dit in de mail :

MR_CHIP_0-1707479663600.png

 


die datum was fictief er vindt vanmiddag een overleg plaatst en dan wordt gekeken op welke manier ze het gaan aanvliegen (monteur toch voor klant zijnde , of netwerk monteur voor dingen gerelateerd hogerop , EV e.d )

 

Pasi

Level 19
  • 10440Posts
  • 506Oplossingen
  • 5832Likes

@MR_CHIP  schreef:

ben nog niet gebeld wel kreeg ik dit in de mail :

MR_CHIP_0-1707479663600.png


Ben werkelijk benieuwd wat die monteur gaat doen ( wat nog niet eerder gedaan is ) !

 

 

Edit :


@MR_CHIP  schreef:

....die datum was fictief er vindt vanmiddag een overleg plaats...


Oké, afwachten dus...

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12535Posts
  • 137Oplossingen
  • 4252Likes

@Pasi  schreef:

@MR_CHIP  schreef:

ben nog niet gebeld wel kreeg ik dit in de mail :

MR_CHIP_0-1707479663600.png


Ben werkelijk benieuwd wat die monteur gaat doen ( wat nog niet eerder gedaan is ) !

 


zie mijn edit erop 😜

 

t3 fouten zijn  op meerdere modems te zien in het gebouw zelf en dus aangesloten op dezelfde EV

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic