1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
1.069 Reacties 1.069
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

@Garihd ik heb een next mini de splitter was volgens de monteur nodig omdat het signaal veel te sterk binnenkomt op het modem was 11 dbmv soms (al snap ik hem wel een splitter dempt 4db , en heb nu met een afsluitweerstand de open aansluiting afgesloten )

Garihd

Level 17
  • 2816Posts
  • 91Oplossingen
  • 1609Likes

@MR_CHIP  schreef:

@Garihd ik heb een next mini de splitter was volgens de monteur nodig omdat het signaal veel te sterk binnenkomt op het modem was 11 dbmv soms (al snap ik hem wel een splitter dempt 4db , en heb nu met een afsluitweerstand de open aansluiting afgesloten )


Klopt, dat is een uitzondering op de regel. Binnen mijn kennis denk ik dat er dan in de eindversterker iets moet worden bijgesteld of dat is niet mogelijk.

 

Maar goed er is voor gestreden dat alle providers niks meer te zoeken hebben na het aansluitpunt. Met als uitzondering dat de door hun geleverde modem goed moet werken in combinatie met het signaal.

PeterH2020

Level 7
  • 168Posts
  • 12Oplossingen
  • 74Likes

De downstream rx is aangepast naar +15 db. Dit is omdat veel mensen zijn overgestapt op de next mini.

 

Snap dan niet helemaal de verdeler/splitter als de tv kant niet wordt gebruikt.  

 

 

 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

tja ik weet het ook niet

ik vind het best zo gelukkig hoef ik nu godzijdank geen 50 euro te betalen al zijn er nog wel veel uncorrectables maarja 

 

ik laat het maar rusten speedtest geeft nu dit aan

 

MR_CHIP_0-1715969590989.png

 

 

17-05-2024 16:02:05noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 23; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
17-05-2024 16:02:05noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 5; Chan ID: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=
17-05-2024 16:02:05noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 22; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
17-05-2024 16:02:05noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 4; Chan ID: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=
17-05-2024 16:02:04noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
17-05-2024 16:02:01warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
17-05-2024 16:01:52warning

MDD message timeout;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;\

HBO Fan

Level 14
  • 882Posts
  • 11Oplossingen
  • 682Likes

@Garihd 

 

Die Ziggo dienst kan alleen correct werken als Ziggo de installatie doet of alle benodigdheden naar klanten stuurt en ze zelf laat aanrommelen onder verantwoordelijkheid van Ziggo zelf.. 

Dat Splitters mogelijk (snel) achterhaald zullen zijn, nu alles naar iptv zal gaan, wil niet zeggen dat er nog tien-tallen jaren oude installaties zullen bestaan waarbij dit dus wel het geval zal zijn.

 

De Next box, de XXL box, de CI+ kaart, alles werkt met een coax verbinding, net als het modem. Dus zal er hoe dan ook een splitter op de AOP moeten komen om alles te laten functioneren. Dat is dus altijd de verantwoordelijkheid van Ziggo. Daar hoef je als klant geen kennis van te hebben, nog spullen voor te hebben. Als klant moet je alleen zorgen dat de coax, of netwerk kabels in de meterkast uitkomen en van de juiste kwaliteit zijn. De rest is en blijft voor Ziggo. 

Zonder kan er gewoon geen spraken zijn van een dienst die je afneemt. Je krijgt anders alleen maar componenten geleverd waar je zelf maar wat van moet zien te maken.

 

Daarom ook mijn advies: laat altijd een monteur komen voor het aansluiten of vervangen van spullen. Dan heb je nooit gezeur over waar de fout ligt. En ja het is belachelijke overhead om een monteur te laten komen voor een modem verwisseling, maar toch doe ik dat niet zelf. Gewoon omdat je weet dat bij problemen er altijd naar de klant gewezen zal worden.

 

Het zou voor menig klant handig zijn als een Ziggo MOD hier eens en voor altijd duidelijkheid in kan geven.

 

Garihd

Level 17
  • 2816Posts
  • 91Oplossingen
  • 1609Likes

@HBO Fan een monteur laten komen is het probleem niet.

 

Maar als er geen probleem is met de aansluiting aan de Ziggo zijde dan worden er terecht voorrij kosten in rekening gebracht. 

 

Dat er nog splitters in gebruik zijn betekent niet dat deze onder de verantwoording van Ziggo vallen. Ziggo heeft deze ook vaak genoeg kosteloos opgestuurd net als coax kabels of HDMI kabels.

Het Abonnee Overname Punt is de grens, de rest is voor de klant, ook een coax splitter, of een coax signaal versterker. Een moderator hoeft daar geen duidelijkheid over te geven dat is vastgelegd in het eind apparaten besluit

 

Laten we even verder terug gaan naar de tijd dat er alleen TV werdt geleverd dus ver voor er internet beschikbaar was. In het geval van meerdere televisies was het toch echt je eigen verantwoording om er voor te zorgen dat deze konden worden aangesloten. Dat is nooit veranderd.

 

Dan kunnen we ook stellen dat een netwerkswitch onder de verantwoording van een provider valt.  Anders kan ik maar maximaal 4 apparaten op mijn modem/router aansluiten.

 

HBO Fan

Level 14
  • 882Posts
  • 11Oplossingen
  • 682Likes

@Garihd 

 

 

Als AOP de grens van verantwoordelijkheid aangeeft hoe zit het dan met modem? Of de kabel van AOP naar modem? Of de voeding van het modem? Wie is er verantwoordelijk voor een deugdelijke CI+ kaart? Etc etc.

 

De Next of Next mini box? Verantwoordelijkheid van klant?

Dat er een aansluiting (coax, utp etc) van meterkast naar locatie moet zijn is al sinds dag 1 zo, die is voor klant, maar verder houdt het op.

 

Dus m.i. gaat het ACM stuk niet over dat deel van verantwoordelijkheid. AOP moet, bij veel klanten, 2 zaken bedienen. Het modem voor internet en een coax media ontvanger device aangesloten apparaat. Dat kan nooit de verantwoordelijkheid van de klant zijn. Die besteld namelijk een totaal product. Dat er nu steeds vaker een internet only apparaat wordt geleverd zegt mij genoeg. 

 

Zie het maar als het kopen van een TV, hoeft klant ook niet zelf te zorgen voor een afstandsbediening.

Ja het kan middels een algemene AB, maar zonder zal geen klant het accepteren als deugdelijke apparaat.

 

Je bestelt immers een dienst, niet een hoopje technische componenten waar je zelf maar wat mee in elkaar moet flansen. 

 

Maar ik ben nu nog meer benieuwd wat Ziggo er zelf over te zeggen heeft.

En dat er klanten zijn die het vast allemaal zelf wel kunnen wil niets zeggen over de verantwoordelijkheid indien er problemen zijn.

 

M.i. zit een splitter gewoon bij Ziggo, zeker bij de klanten die een modem en een coax media device hebben voor hun TV diensten. 

 

Garihd

Level 17
  • 2816Posts
  • 91Oplossingen
  • 1609Likes

 

Off topic.

De CI module zou men zelf moeten mogen kopen, Ziggo zou alleen de smartcard moeten leveren.

Verder uiteraard zorgen dat het dvb-c signaal goed is coax kabels is eigen kosten.

 

We hebben een modem nodig dus kiest men ervoor een Ziggo modem/router te gebruiken dan is Ziggo uiteraard verantwoordelijk voor de werking hiervan inclusief de stroomadapter.

 

Wil men interactieve TV zit men bij alle providers nagenoeg vast aan een door hun geleverde ontvanger die uiteraard onder hun verantwoording valt. 

 

Hoe het nu is weet ik niet de laatste keer dat ik opnieuw Ziggo klant werd zat er standaard een poa1B splitter in de doos een coax verloopstukje en een hele bos kabels. Dat is pure service geen verplichting!!

Ik heb zo een stuk of 4 poa's verzameld. Over kabels en aansluit materiaal doet Ziggo doorgaans niet zo moeilijk dus de service gaat al verder dan het aansluitpunt.

 

Juist omdat je schijft dat men een dienst afneemt vat je het goed samen, een dienst omvat in principe geen hardware anders moet Ziggo zeker ook nog een TV gaan leveren.

 

Die afstandsbediening kan je bijna niet gelijk stellen met een POA.  Die afstandsbediening is nodig omdat er geen fysieke zender keuze knoppen meer zijn op een televisie.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

Ik heb idd ook vele poa's liggen inmiddels 

Garihd

Level 17
  • 2816Posts
  • 91Oplossingen
  • 1609Likes

@MR_CHIP  schreef:

Ik heb idd ook vele poa's liggen inmiddels 


Je hebt zelf toch regelmatig geexperimenteerd met en zonder een poa en dempings filters en weet ik wat nog meer.

 

 

De poa1B via Ziggo kost € 7,50 dan was de rest monteurs kosten. 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

Het was alleen die 50 euro geen losse kosten nog voor die poa

1000027915.jpg

Garihd

Level 17
  • 2816Posts
  • 91Oplossingen
  • 1609Likes

Het lijkt erop dat de POA is mee berekend. Anders is de monteur langer dan een halfuur binnen geweest gebaseerd op de diverse tarieven. 

 

Maar goed het is kwijt gescholden einde verhaal. 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

wat ook wel vreemd is 

 

dat het modem op primary downstream channel OFDM staat niet dat ik dat erg vindt

MR_CHIP_0-1716119691580.png

RxMER was vaak 38/39 is nu steeds vaker en langer 40

MR_CHIP_1-1716119736014.png

die primary downstream channel is denk ik gekomen na deze meldingen

18-05-2024 21:37:47noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 22; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-05-2024 21:37:47noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 23; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-05-2024 21:37:47noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 5; Chan ID: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=
18-05-2024 21:37:47noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 4; Chan ID: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: N/A.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=
18-05-2024 21:37:46noticeCM-STATUS message sent. Event Type Code: 24; Chan ID: 33; DSID: N/A; MAC Addr: N/A; OFDM/OFDMA Profile ID: 0 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-05-2024 21:37:45warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-05-2024 21:37:44warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
18-05-2024 21:37:37warningMDD message timeout;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;

 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

nu zelfs t4 fouten op de upstream

MR_CHIP_0-1716281058078.png

 

MR_CHIP_1-1716281083505.png

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

jammer dat ziggo hier echt niks mee doet nu is het wel erg veel

 

 

MR_CHIP_0-1716830678178.png

 

 

MR_CHIP_1-1716830699478.png

 

 

en modem log ofdm profile 0 1 2

en vaak 2 3

 

 

 

 

Havanna

Level 17
  • 3387Posts
  • 123Oplossingen
  • 324Likes

Ik ben geen deskundige maar ik vind het wel opmerkelijk...

CobusR

Level 9
  • 308Posts
  • 4Oplossingen
  • 118Likes

Het is zo wispelturig hier heb ik eigenlijk hetzelfde (minder erg) maar zo ineens vliegt alles omhoog en zo weken nergens last van raar verschijnsel misschien dat @Ziggo daar iets van snapt ? en uit kan leggen.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

er is hier vandaag groot onderhoud/werkzaamheden

 

 

zowel bij moeders als ik op dezelfde cmts zitten wij

 

ik

MR_CHIP_0-1717479257343.png

moeders

MR_CHIP_1-1717479320963.png

 

 

misschien kan een moderator nog zien wat er gedaan gaat worden ben niet gewend dat dit overdag gebeurt en dan zo lang tijdspanne

 

 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12738Posts
  • 138Oplossingen
  • 4297Likes

bevindingen tot nu toe

 

ds vermogen is van 10dbmv nu gedropt richting de 0.6 / -4dbmv

upstream vermogen is ruim 49dbmv op docsis 3.0 en 42dbmv op docsis 3.1

 

primary downstream channel was eerst 32 826mhz is nu weer ofdm 

 

 

ben benieuwd wat er nog meer gaat veranderd (mijn vermoeden is dat ze bezig zijn met versterkers als ik kijk naar de drop in vermogen ( en misschien komen er andere voor terug met 2de ofdma kanaal ... )

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 33291Posts
  • 2392Oplossingen
  • 16851Likes

Bij familie van mij waren er volgens mij ook werkzaamheden vannacht, niet vermeld op de storingspagina. Betreft overigens een Cisco CMTS en een Compal CH7465 CM in router mode, voormalig UPC-gebied (omgeving Amsterdam).

 

Service Ok [2024-06-04 01:58:43] SERVICE ALERT: ████████_wap1;ssh;OK;HARD;1;SSH OK - dropbear_2020.81 (protocol 2.0)
Host Up [2024-06-04 01:54:27] HOST ALERT: ziggo_cmts_████████;UP;SOFT;1;PING OK - Packet loss = 0%, RTA = 8.87 ms
Service Ok [2024-06-04 01:54:23] SERVICE ALERT: ziggo_cmts_████████;ping;OK;SOFT;2;PING OK - Packet loss = 0%, RTA = 8.97 ms
Service Ok [2024-06-04 01:54:17] SERVICE ALERT: ████████_r1;ping;OK;SOFT;2;PING OK - Packet loss = 0%, RTA = 17.26 ms
Host Up [2024-06-04 01:54:01] HOST ALERT: ████████_wap1;UP;SOFT;1;TCP OK - 0.024 second response time on 178.85.███.███ port 2201
Host Up [2024-06-04 01:54:01] HOST ALERT: ████████_r1;UP;SOFT;1;PING OK - Packet loss = 61%, RTA = 18.02 ms
Service Critical [2024-06-04 01:53:53] SERVICE ALERT: ████████_wap1;ssh;CRITICAL;HARD;1;CRITICAL - Socket timeout
Host Unreachable [2024-06-04 01:53:52] HOST ALERT: ████████_wap1;UNREACHABLE;SOFT;2;CRITICAL - Socket timeout
Host Down [2024-06-04 01:53:49] HOST ALERT: ziggo_cmts_████████;DOWN;SOFT;1;(Host check timed out after 30.01 seconds)
Host Down [2024-06-04 01:53:42] HOST ALERT: ████████_r1;DOWN;SOFT;1;(Host check timed out after 30.01 seconds)
Host Down [2024-06-04 01:53:20] HOST ALERT: ████████_wap1;DOWN;SOFT;1;CRITICAL - Socket timeout
Service Critical [2024-06-04 01:53:19] SERVICE ALERT: ziggo_cmts_████████;ping;CRITICAL;SOFT;1;PING CRITICAL - Packet loss = 100%
Service Critical [2024-06-04 01:53:12] SERVICE ALERT: ████████_r1;ping;CRITICAL;SOFT;1;PING CRITICAL - Packet loss = 100%
Host Up [2024-06-04 01:07:13] HOST ALERT: ziggo_cmts_████████;UP;SOFT;1;PING OK - Packet loss = 0%, RTA = 9.07 ms
Service Ok [2024-06-04 01:07:09] SERVICE ALERT: ziggo_cmts_████████;ping;OK;SOFT;2;PING OK - Packet loss = 0%, RTA = 8.35 ms
Host Down [2024-06-04 01:06:35] HOST ALERT: ziggo_cmts_████████;DOWN;SOFT;1;(Host check timed out after 30.01 seconds)
Service Critical [2024-06-04 01:06:05] SERVICE ALERT: ziggo_cmts_████████;ping;CRITICAL;SOFT;1;PING CRITICAL - Packet loss = 100%

 

Signaalwaarden heb ik nog niet kunnen controleren.

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic