1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
1.012 Reacties 1.012
tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 32776Posts
  • 2328Oplossingen
  • 16584Likes

Mogelijk heeft het CMTS het modem de opdracht gegeven om OFDMA opnieuw te koppelen via DBC (dynamic bonding change) o.i.d.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

@tobiastheebe  schreef:

Mogelijk heeft het CMTS het modem de opdracht gegeven om OFDMA opnieuw te koppelen via DBC (dynamic bonding change) o.i.d.


weer wat geleerd

en dan reset dus ook de counters op alleen dat kanaal klinkt logisch , thx 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

puntje van onderzoek ik deed alle uploads via mobiel

die pakt 80mbps

ik test nu een upload vanaf pc en die pakt 107

kijken hoe ik de mobiel nog optimaler kan laten werken

 

 

heb nu een xiaomi mi 11i

volgende maand ga ik de samsung galaxy s24 plus halen

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

in de tussentijd niet stil gezet

ben er effe mee bezig geweest om te onderzoeken waardoor ik "'maar" 80mbps van de 100/105 haalde

uiteindelijk besloten omdat ik het vroeger leuk vond om met linux te werken en aangezien ik deze mobiel niet gebruik om contactloos mee te betalen

 

bootloader geunlocked

custom recovery eropgezet met daarbij een recompiled kernel met de nodige tweaks die over de wifi driver/settings gaan

 

oke dit kost zo meer energie (batterij was toch al snel leeg vandaar ander toestel )

maar voor de time being haal ik nu wel de 1030 down 100 ish iets er boven qua upload blijkbaar hadden ze na het nodige zoekwerk , in een update vanuit xiaomi eu project enige aanpassingen gedaan om de batterij wat te sparen , die wijzigingen heb ik ongedaan gemaakt/aangepast zodat een software update deze niet kan veranderd als android zelf wordt geupdate 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

Screenshot_2024-03-11-22-57-10-171_com.android.chrome.jpg

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

mede door mijn gesprek met de klachtenafdeling

en vanochtend met @Hendrik Jan 

is mijn vertrouwen in ziggo weer hersteld en had ik wat eerder weer naar de basis moeten kijken

 

als kers op de taart van niet geschoten is altijd mis vanwege dit verhaal gevraagd voor 12 maanden gratis hbo max

 

 

tot mijn verbazing kreeg ik het voor elkaar via de mijn ziggo chat 😄

 

 

Ok dat is duidelijk, omdat er wat problemen zijn geweest en klachten zal ik noteren dat ze voor een compensatie 12 maanden HBO max kunnen toevoegen. Als ze de mail ontvangen van de curator dan moet het helemaal goed komen.

 
 
MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

ipv6 werkt niet goed op mijn router dus laat ik het uitstaan definitief dus voor mij niet meer van belang

 

maar hoever staat het met ticket VZINC0001086025

@Lycke @Hendrik Jan sinds maand 7 2023 staat het ticket open en zou er updates van krijgen

in de vorige firmware update van nov 2023 staat dat ipv6 is gestabiliseerd maar is hiermee het ticket afgesloten ?

HBO Fan

Level 13
  • 848Posts
  • 11Oplossingen
  • 661Likes

@MR_CHIP  schreef:

mede door mijn gesprek met de klachtenafdeling

en vanochtend met @Hendrik Jan 

is mijn vertrouwen in ziggo weer hersteld en had ik wat eerder weer naar de basis moeten kijken

 

als kers op de taart van niet geschoten is altijd mis vanwege dit verhaal gevraagd voor 12 maanden gratis hbo max

 

 

tot mijn verbazing kreeg ik het voor elkaar via de mijn ziggo chat 😄

 

 

Ok dat is duidelijk, omdat er wat problemen zijn geweest en klachten zal ik noteren dat ze voor een compensatie 12 maanden HBO max kunnen toevoegen. Als ze de mail ontvangen van de curator dan moet het helemaal goed komen.

 

 Gefeliciteerd... zelf had ik van de week contact met Ziggo opzeggingen om even navraag te doen hoe dat precies werkt met overstappen omdat ik hier in het verleden een paar keer flink in de problemen mee ben gekomen. Een hele aardige en meedenkende medewerkster gesproken ( voor mij een nieuwe ervaring ) die vroeg waarom ik weg wil gaan bij Ziggo en of ze misschien wat kon betekenen. 


Aangegeven dat we nu 4x mobiel unlimited bij KPN hebben en ze bij een overstap een leuk aanbod hebben. Maar omdat ik wel eens eerder problemen heb gehad met overstappen ik even wil checken of alles goed staat (geen orders vast, geen vinkjes aangezet die voor problemen zorgen zoals "vervelende klant" vinkje ) voordat ik poging 3 ga ondernemen om weg te gaan.

 

In het gesprek werd duidelijk dat alles ok is en dat ze ging kijken voor een leuk aanbod, zeker als we overwegen om 4x Vodafone af te nemen en al 20+ jaar klant zijn zonder nieuw aanbod waren er zeker mogelijkheden.

Na veel gepuzzel, en combinaties die er geprobeerd werden (echt top geholpen dus) kwam het verlossende antwoord:  Helaas, geen extra aanbod mogelijk alleen de dubbele data en 4x 2.50 euro korting op een Red Together zoals ook op website vermeld staat. Wat dus minder is dan wat op de website wordt aangeboden, maar dat terzijde.

 

Andere mogelijkheden waren er niet, ze stond er zelf ook van te kijken. Ze heeft zelfs nog een dubbele check gedaan, maar het was echt niet mogelijk. Natuurlijk nog gevraagd of het mogelijk was om te kijken naar een extra zender of weet ik veel welke opties er nog zijn. Het eindadvies was om voor de nieuwe klant prijs te gaan bij KPN en volgend jaar terug te komen want ondanks dan we 20+ jaar klant, nooit een nieuw aanbod of korting ontvangen hebben en zelfs voor 100+ euro extra mobiel abonnement zouden afsluiten kon er niet meer dan 10 euro korting op abonnement worden gegeven (los van dubbele data en extra zender welke gewoon in TV Compleet al zit) af. 

 

Wat een totale willekeur, al heb ik dit dus altijd onder mijn klantnummer dus of ik het 100% altijd pech of.... (vul maar in).

 

Tja... dan lees ik dat er ook geluksvogels zijn zoals @MR_CHIP ... blij dat er ook klanten zijn die wel gewaardeerd worden 😁🤔

 

Ik snap wel dat ZIGGO leeg loopt, echt wel....  👍

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

ach als alles meezit verhuis ik eind van jaar begin volgend jaar naar een andere woonvorm met ook eigen app.

maar met glasvezel !!!!

 

 

als test adres gecheckt van een app wat onder beheer valt van de organisatie woonvorm waar ik dan heen ga

 

 

MR_CHIP_0-1710259145186.jpeg

 

caesar

Level 17
  • 4201Posts
  • 72Oplossingen
  • 1372Likes

@MR_CHIP 

Dat is toch mooi. Dan kun je volgend jaar een Fritz!box 5690 Pro (met GPON voor snelheden tot 2,5 Gb/s) of 5690 XPS (met snelheden tot 10 Gb/s) aansluiten (afhankelijk van wat de provider biedt), en dan heb je ook weer een goed werkende IPv6 verbinding. Beide hebben natuurlijk WiFi 7.

 

Ik moest een tijdje geleden ook een nieuw mobieltje, en koos ook voor een Samsung. Ze hadden een nieuw type, en die was in de aanbieding. Ik verwachtte dat die BlueTooth LE met ASHA zou hebben (zoals eerdere Samsung ook al hebben), maar nee, dat had het ding niet. Dus het ding weer terug gebracht.

 

Er was nog iets anders waarom ik blij was die Samsung weer terug te kunnen brengen. Het hele toestel komt vol te staan met Samsung bagger applicaties waar ik niet op zit te wachten.

 

Ik heb toen een Google Pixel 6A gekocht. Dat was een uitloop model, maar meer dan voldoende voor mij. Wat een verademing, een schone opgeruimde Android, en heel regelmatig updates. Mijn volgende toestel wordt weer een Pixel.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

haha ik blijf bij mijn asus gt ax11000 pro die heeft een 10Gbps WAN/LAN POORT

caesar

Level 17
  • 4201Posts
  • 72Oplossingen
  • 1372Likes

@MR_CHIP 

Maar geen goede IPv6 .........

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

@caesar  schreef:

@MR_CHIP 

Maar geen goede IPv6 .........


dat mis ik niet , wordt mijn adguard home dns lokaal ook niet makkelijk gebypassed dit ding heeft me 500 euro gekost 

Buurman

Level 14
  • 1039Posts
  • 53Oplossingen
  • 961Likes

@MR_CHIP  TOP ! Dan kun je  straks genieten van je strakke en supersnelle up en downloads via glas.

Het belangrijkste is dat je straks in dat andere wooncomplex daar goed op je plek zit en en je er prettig bij gaat voelen. 

 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

@MR_CHIP  schreef:

ipv6 werkt niet goed op mijn router dus laat ik het uitstaan definitief dus voor mij niet meer van belang

 

maar hoever staat het met ticket VZINC0001086025

@Lycke @Hendrik Jan sinds maand 7 2023 staat het ticket open en zou er updates van krijgen

in de vorige firmware update van nov 2023 staat dat ipv6 is gestabiliseerd maar is hiermee het ticket afgesloten ?


of anders @Paul die hield toen ook het ticket in de gaten

caesar

Level 17
  • 4201Posts
  • 72Oplossingen
  • 1372Likes

@MR_CHIP 

Ik heb de gebruiksaanwijzing van die Asus eens doorgelezen, en inderdaad is IPv6 meer als een soort van excuus aanwezig dan dat het echt ondersteund wordt. Dat is typisch voor veel consumenten routers.

 

Het ding lijkt wel ontworpen te zijn voor woongemeenschappen of zo met drie gasten WiFi netwerken.

 

 

Welmoed
Community Moderator
Community Moderator
  • 1850Posts
  • 171Oplossingen
  • 1239Likes

Hee hoi @MR_CHIP, sorry dat we hier geen reactie aan je hebben gegeven. We hebben na je bericht wel direct contact gehad met onder andere Paul omtrent het ticket waar je naar refereert. Enkel is het reageren in dit topic daarbij ontschoten.

We hebben, ondanks meerdere verzoeken, nog geen heldere terugkoppeling ontvangen. Deze week is er weer getracht contact te krijgen met de betreffende personen. Zodra we meer weten komen we er via deze weg bij je op terug.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

haha kan gebeuren was Hendrik Jan al.aan het appen 😛 in ieder geval fijne pasen

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 12438Posts
  • 137Oplossingen
  • 4240Likes

@Welmoed  schreef:

Hee hoi @MR_CHIP, sorry dat we hier geen reactie aan je hebben gegeven. We hebben na je bericht wel direct contact gehad met onder andere Paul omtrent het ticket waar je naar refereert. Enkel is het reageren in dit topic daarbij ontschoten.

We hebben, ondanks meerdere verzoeken, nog geen heldere terugkoppeling ontvangen. Deze week is er weer getracht contact te krijgen met de betreffende personen. Zodra we meer weten komen we er via deze weg bij je op terug.


is er al meer bekend ?? dit ticket speelt al sinds 07-2023

Wim C.

Level 18
T.E.A.M.
  • 6544Posts
  • 241Oplossingen
  • 5114Likes

@MR_CHIP  schreef:

 

is er al meer bekend ?? dit ticket speelt al sinds 07-2023

Ik denk Welmoed goed genoeg te kennen dat als er een nieuwsupdate is, ze dat zéker zal melden.

In dit geval lijkt me: geen terugkoppeling = geen reactie… of andersom.

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic