1
Vraag
2
Reageer en help mee
MR_CHIP

Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

modem vraag

@tobiastheebe 

 

 

kan jij misschien zien waarom mijn modem is herstart

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000006.140QAM 25617
26020000006.840QAM 2561
36100000006.440QAM 2562
46180000005.940QAM 2563
56260000005.940QAM 2564
66340000005.840QAM 2565
76420000005.740QAM 2566
86500000006.140QAM 2567
96580000006.640QAM 2568
10666000000740QAM 2569
116740000007.140QAM 25610
126820000007.440QAM 25611
136900000007.641QAM 25612
146980000007.440QAM 25613
157060000006.740QAM 25614
167140000006.440QAM 25615
177220000006.140QAM 25616
187380000005.840QAM 25618
197460000005.640QAM 25619
207540000005.640QAM 25620
217620000005.640QAM 25621
227700000005.340QAM 25622
23778000000540QAM 25623
24786000000540QAM 25624
25794000000540QAM 25625
268020000004.540QAM 25626
27810000000540QAM 25627
288180000004.840QAM 25628
298260000004.539QAM 25629
308340000004.439QAM 25630
318420000004.139QAM 25631
328500000003.739QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked402443521
2Locked40169285
3Locked40189257
4Locked40209191
5Locked40199149
6Locked40207284
7Locked40211277
8Locked4019581
9Locked40167258
10Locked40190304
11Locked40203160
12Locked40211249
13Locked41157220
14Locked40179128
15Locked40209155
16Locked4020763
17Locked40193111
18Locked4016247
19Locked40203178
20Locked40199138
21Locked4020297
22Locked4022095
23Locked4022444
24Locked40237209
25Locked4023047
26Locked40270109
27Locked4021699
28Locked40231163
29Locked3922246
30Locked3925263
31Locked3926784
32Locked39260116

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.832732616727

 

 

 

 

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
33840000044.35120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0010
1ATDMA0010
2ATDMA0010
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000040

 

 

er is vziw geen onderhoud geweest 

 

Network Log

Time Priority Description
13-06-2023 22:46:17errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:31:06criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:21:12criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:46warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
13-06-2023 01:09:06criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:49noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
11-06-2023 19:08:47warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:42noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:40noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:19warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:17noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:08:06warningToD request sent - No Response received;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 20:19:04warningRNG-RSP CCAP Commanded Power in Excess of 6 dB Below the Value Corresponding to the Top of the DRW;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
10-06-2023 04:29:57errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
746 Reacties 746
tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

Ik vermoed dat geel knipperen initial ranging is (opbouwen upstream), bij mijn UBC1318ZG neemt dit ook slechts enkele seconden in beslag vanwege een vrij lage vereiste Tx power.

Gio2903

Level 17
  • 3098Posts
  • 160Oplossingen
  • 2204Likes

hmm alright. zolang ik nergens last van heb kijk ik eigenlijk niet in die waardes. als er echt wat mis is merk je dat wel en dat zijn die waardes wel handig

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

16-06-2023
09:59 pagina's laden enorm traag zowel bekabeld als wifi ook is de download "maar" , 😛 700

 

 

modem info

 

 

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked4040
2Locked4050
3Locked40110
4Locked4030
5Locked4070
6Locked4050
7Locked4020
8Locked40100
9Locked4040
10Locked4080
11Locked4030
12Locked4070
13Locked4120
14Locked4160
15Locked4050
16Locked4060
17Locked4070
18Locked4060
19Locked4060
20Locked4050
21Locked4040
22Locked4030
23Locked4070
24Locked4050
25Locked4030
26Locked4030
27Locked40120
28Locked3970
29Locked3970
30Locked3940
31Locked39120
32Locked3913

0

 

 

 

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

Laat de historie iets ongebruikelijks zien? De lichte CER in de downstream lijkt vooralsnog wel te zijn opgelost.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

voor nu nog niet als heb ik het gevoel dat dat soms totaal anders kan zijn

 

 

compleet modem info

16-06-2023

12:56

 

 

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000005.640QAM 25617
26020000006.340QAM 2561
36100000005.940QAM 2562
46180000005.540QAM 2563
56260000005.440QAM 2564
66340000005.440QAM 2565
76420000005.340QAM 2566
86500000005.640QAM 2567
9658000000640QAM 2568
106660000006.540QAM 2569
116740000006.539QAM 25610
126820000006.840QAM 25611
136900000007.141QAM 25612
146980000006.940QAM 25613
157060000006.240QAM 25614
16714000000640QAM 25615
177220000005.740QAM 25616
187380000005.240QAM 25618
19746000000540QAM 25619
207540000005.140QAM 25620
217620000004.940QAM 25621
227700000004.740QAM 25622
237780000004.640QAM 25623
247860000004.640QAM 25624
257940000004.440QAM 25625
268020000004.240QAM 25626
278100000004.440QAM 25627
28818000000439QAM 25628
29826000000439QAM 25629
308340000003.839QAM 25630
318420000003.539QAM 25631
328500000003.239QAM 25632

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked4060
2Locked4080
3Locked40120
4Locked4030
5Locked40100
6Locked4060
7Locked4070
8Locked40140
9Locked4050
10Locked4090
11Locked3960
12Locked4070
13Locked4120
14Locked4060
15Locked4070
16Locked4060
17Locked4070
18Locked4070
19Locked4070
20Locked40100
21Locked4050
22Locked4060
23Locked40100
24Locked4080
25Locked4070
26Locked4060
27Locked40160
28Locked3980
29Locked39100
30Locked3940
31Locked39140
32Locked39180

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.32893899670

 

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.55120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
338400000445120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0000
1ATDMA0000
2ATDMA0000
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.237.22KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000000

 

 

Network Log

Time Priority Description
15-06-2023 18:52:30noticeREGISTRATION COMPLETE - Waiting for Operational status
15-06-2023 18:52:28warningREG-RSP-MP Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
15-06-2023 18:52:23noticeDS profile assignment change. DS Chan ID: 32; Previous Profile: ; New Profile: 1 2 3.;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
15-06-2023 18:52:21noticeTLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
15-06-2023 18:52:09warningDHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
15-06-2023 18:52:07noticeHonoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
15-06-2023 18:52:00criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:00:00:00:00:00;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
15-06-2023 18:51:46criticalCable Modem Reboot due to power button reset
11-06-2023 19:08:15criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
11-06-2023 19:07:58criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:54criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:00:00:00:00:00;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:48criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:48criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:48criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:45criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:45criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:42criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:42criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:32criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:30criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 19:34:21criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 18:24:29criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
07-06-2023 18:23:43criticalStarted Unicast Maintenance Ranging - No Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:54criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:00:00:00:00:00;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:48criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:47criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:47criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:45criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:45criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:40criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:39criticalReceived Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
05-06-2023 21:12:32criticalSYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing;;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

Na de reset van gisteravond zijn er geen events geweest, dus dat verklaart niet de traagheid van vanmorgen, ervaar je dit nog steeds?

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

nee op dit moment niet meer alle streaming diensten zoals youtube netflix e.d doen het ook weer vloeiend 

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

@tobiastheebe 

 

 

16-06-2023

18:00-22:30

 

pagina's laden vrij traag streaming diensten trager en tussendoor game met hogere ping af en toe

modem info

nu weer toch uncorrectables

3.0 Downstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) SNR (dB) Modulation Channel ID
17300000005.840QAM 25617
26020000006.540QAM 2561
36100000006.140QAM 2562
46180000005.640QAM 2563
56260000005.640QAM 2564
66340000005.540QAM 2565
76420000005.540QAM 2566
86500000005.840QAM 2567
96580000006.340QAM 2568
106660000006.840QAM 2569
116740000006.740QAM 25610
12682000000741QAM 25611
136900000007.341QAM 25612
146980000007.141QAM 25613
157060000006.440QAM 25614
167140000006.240QAM 25615
177220000005.840QAM 25616
187380000005.440QAM 25618
197460000005.340QAM 25619
207540000005.340QAM 25620
217620000005.240QAM 25621
227700000004.940QAM 25622
237780000004.840QAM 25623
247860000004.740QAM 25624
257940000004.540QAM 25625
268020000004.440QAM 25626
278100000004.640QAM 25627
288180000004.239QAM 25628
298260000004.239QAM 25629
30834000000439QAM 25630
318420000003.639QAM 25631
328500000003.439QAM 256

32

 

 

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked40368
2Locked403119
3Locked403624
4Locked40258
5Locked40310
6Locked40390
7Locked404754
8Locked40480
9Locked40350
10Locked40390
11Locked40450
12Locked41348
13Locked41380
14Locked41340
15Locked40330
16Locked40410
17Locked40398
18Locked40239
19Locked40410
20Locked40370
21Locked40430
22Locked40350
23Locked40330
24Locked40368
25Locked40399
26Locked404255
27Locked40420
28Locked39260
29Locked39389
30Locked39409
31Locked39420
32Locked39470

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.55509802323

 

T3 fouten op OFDMA

3.0 Upstream channels

Channel Frequency (Hz) Power (dBmV) Symbol Rate (ksps) Modulation Channel ID
05880000043.55120QAM 647
15200000043.85120QAM 648
24520000043.55120QAM 649
338400000445120QAM 6410

3.0 Upstream channels

Channel Channel Type T1 Timeouts T2 Timeouts T3 Timeouts T4 Timeouts
0ATDMA0000
1ATDMA0000
2ATDMA0000
3ATDMA0000

3.1 Upstream channels

Channel Channel Width (MHz) Power (dBmV) FFT Type Modulation
2515.238.02KQAM 64

3.1 Upstream channels

Channel Channel Type Number of Active Subcarriers First Active Subcarrier (Hz) T3 Timeouts T4 Timeouts
25OFDMA3048200000020

 

Time Priority Description
16-06-2023 18:28:27criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;
16-06-2023 18:28:26warningDBC-REQ Mismatch Between Calculated Value for P1.6hi Compared to CCAP Provided Value;CM-MAC=cc:00:f1:d1:e9:cb;CMTS-MAC=00:17:10:91:a5:02;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.1;

 

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

We kunnen het beste de resultaten van de door Paul gestarte meting afwachten.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

ik ben benieuwd hoeveel dagen zoan meestal duurt , zo snel al fouten na rs is toch niet goed

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

Volgens mij loopt een meting meestal een kleine week. Uncorrectable errors mogen buiten werkzaamheden of bekende storingen niet oplopen.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

modem data uncorrectables lopen weer iets op

3.0 Downstream channels

Channel Locked Status RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1Locked405118
2Locked403928
3Locked405124
4Locked403261
5Locked404910
6Locked405510
7Locked405764
8Locked40510
9Locked404110
10Locked405610
11Locked40600
12Locked40488
13Locked41570
14Locked41480
15Locked405152
16Locked40530
17Locked40568
18Locked403263
19Locked405111
20Locked405711
21Locked406354
22Locked40470
23Locked405310
24Locked405968
25Locked40629
26Locked406066
27Locked406010
28Locked39370
29Locked39559
30Locked39599
31Locked397410
32Locked39620

3.1 Downstream channels

Channel Channel Width (MHz) FFT Type Number of Active Subcarriers Modulation (Active Profile) First Active Subcarrier (Hz)
331194K2333QAM 4096858

3.1 Downstream channels

 

 

Channel ID Locked Status RxMER Data (dB) PLC Power (dBmV) Correcteds (Active Profile) Uncorrectables (Active Profile)
33Locked380.710700903513
 geen meldingen in log
Renata
Community Moderator
Community Moderator
  • 899Posts
  • 80Oplossingen
  • 413Likes

Hi @MR_CHIP 

We hebben je verbinding gemonitord de laatste dagen en zien eigenlijk weinig opvallende zaken en geen ongeregeldheden (gelukkig). Alleen op 15 juni 2023 rond 18.50/19.01 uur is te zien dat het modem even offline was.

Als je toch op een later moment problemen ervaart doen we natuurlijk graag verder onderzoek. Het is dan voor ons belangrijk dat je de momenten dat dit zich voordoet je die noteert met datum en tijd, zodat we dat naast onze gegevens kunnen leggen. Ook vernemen we dan graag wat je precies merkt per storingsmoment.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

excuus was effe op vakantie onverwachts, wat me wel opvalt is dat het kanaal is gezakt qua frequenties maar gestegen is qua FFT type geen idee wat dat betekent

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

Het OFDM-kanaal begon eerst inderdaad op 879 MHz, maar wordt verbreed van 119 naar 168 MHz (hier uitgevoerd op 21-6), waarbij de eerste subcarrier begint op ~830 MHz en de SC-QAM-kanalen -24 MHz worden verplaatst om hiervoor plaats te maken, het gebruikte frequentiespectrum wordt dus nog bewust beperkt tot 1 GHz. Het type FFT (Fast Fourier Transform) houdt verband met de breedte van de subcarriers, deze kan 25 of 50 kHz zijn (8K of 4K). Ziggo heeft altijd 50 kHz c.q. 4K gebruikt, daar is niets aan veranderd.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

sorry het ging over het upstream kanaal

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

Ik ging automatisch van het OFDM-kanaal uit omdat in je vorige reactie niet de gegevens van het OFDMA-kanaal stonden. Hoe ziet OFDMA er nu uit?

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

 

hier staat first subcarriers 386Mhz?

 

 

MR_CHIP_0-1687601922165.png

 

tobiastheebe

Level 20
T.E.A.M.
  • 30274Posts
  • 2096Oplossingen
  • 15142Likes

Het OFDM-kanaal is bij jou inmiddels ook verbreed naar 168 MHz maar is inderdaad vreemd genoeg verplaatst naar 368 MHz. Ik weet niet hoe dat is geregeld, omdat DVB-C van 266 tot 538 MHz loopt.

MR_CHIP
Topicstarter
Level 19
  • 11334Posts
  • 130Oplossingen
  • 3923Likes

er was onlangs onderhoud aan televisie signaal

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic