1
Vraag
2
Reageer en help mee
Hans3818

Level 2
  • 29Posts
  • 0Oplossingen
  • 2Likes

Ziggo adapter internet via stroom stoort automatische garagedeur

Na een mislukte poging met ziggo pods om internet beter te krijgen nu 2 ziggo adapters internet via stroom geplaatst. Internet werkt nu prima maar nu storen deze adapters mijn op afstand te openen en sluiten garagedeuren. 
iemand enig idee hoe ik dit op kan lossen? 

4 Reacties 4
Rikst
Community Moderator
Community Moderator
  • 4964Posts
  • 463Oplossingen
  • 1520Likes

Hoi @Hans3818

Fijn dat je voor het internet een oplossing hebt gevonden! Maar dat de bediening van de garagedeuren daar last van heeft is minder leuk. Misschien helpt het om eens te spelen met de stroomgroepen? Plaats bijvoorbeeld adapters eens op een ander stopcontact en kijk hoe het dan gaat. 

Hans3818
Topicstarter
Level 2
  • 29Posts
  • 0Oplossingen
  • 2Likes

dat gaat hem niet worden. Modem staat in Meterkast in garage. Daar zit maar 1 dubbel stopcontact. Producent van de ziggo apparatuur zal dit moeten onderzoeken en oplossen!

amvih

Level 10
  • 362Posts
  • 9Oplossingen
  • 180Likes

Daar zal geen oplossing voor komen. Er is wel meer apparatuur wat een verstoring met zich meebrengt, ik heb dat hier gehad met led lampen icm een Devolo wifi homeplug.

Maar in de meterkast zijn toch de andere groepen ook aanwezig, dus een stopcontact bij plaatsen kan toch niet zo heel moeilijk zijn.

Of dat de oplossing is dat is een ander verhaal, het wifi signaal verstoord waarschijnlijk het draadloze signaal van de afstandsbediening. Is het niet mogelijk de draadloze afstandsbediening op een andere frequentie te zetten, meestal zijn daar wel mogelijkheden voor.

Succes ermee, hoop dat het je lukt.

Gio2903

Level 17
  • 2828Posts
  • 151Oplossingen
  • 1991Likes

sowieso levert ziggo de "2 ziggo adapters internet" niet meer sinds de pods er zijn. vanuit ziggo zal er dus geen update oid meer voor komen

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic