ik heb de wifibooster van Ziggo voor via de stroomdraden geïnstalleerd. het werkt prima behalve dat ik wel elke keer apart in moet loggen. ik heb de booster dezelfde naar gegeven als het wifi-netwerk en ik begreep dat het device dan automatisch over zou gaan naar de booster als het wifi signaal van de router te zwak wordt. dat doet ie dus niet. klopt mijn aanname dat het wel zou moeten en wat kan ik nog doen?
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Het al dan niet overschakelen naar het sterkste signaal in een niet-mesh netwerk, is afhankelijk van de gebruikte apparaten. Sommige proberen zolang mogelijk een eenmaal gemaakt verbinding in stand te houden, andere pikken het beste signaal sneller op. Ik geef daarom de voorkeur aan aparte namen voor de verschillende netwerken. Dan kies ik zelf wel.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.