Met de functie voor automatische suggesties kun je je zoekresultaten snel verfijnen doordat mogelijke overeenkomsten wordt voorgesteld terwijl je typt.
Wifibooster via internetkabel; 5GHz SSID scheiden van 2,4 GHz SSID.
Een reactie in dit topic is gekozen als oplossing:Bekijk oplossing
Graag zou ik gebruik willen maken van de 5 GHz band van de Wifibooster via internetkabel. Maar er is een probleem bij het instellen van de 5 GHz band. Is mij opgevallen dat de 5 GHz band de instellingen overneemt van de 2.4 GHz band (bijvoorbeeld de SSID (de naam)). Iemand een idee hoe ik dit probleem kan oplossen? Heb vele keren de instellingen aangepast om te kijken of het de fout zou verhelpen maar nog geen succes. Denk dat het een fout van de software is. Misschien een oudere versie proberen? Kortom om het duidelijk te maken. Zou de instellingen van de 2.4 GHz en de 5 GHz willen scheiden van elkaar. Tot nu toe neemt die bijna alle instellingen over van de 2.4 GHz en ook omgekeerd. Alvast bedankt!
Je moet band steering uitzetten. Bij band steering krijgen beide frequenties dezelfde ssid en probeert het AP apparaten richting 5 ghz te sturen, maar dat gaat alleen als de ssid gelijk is.
Je moet band steering uitzetten. Bij band steering krijgen beide frequenties dezelfde ssid en probeert het AP apparaten richting 5 ghz te sturen, maar dat gaat alleen als de ssid gelijk is.