Vraag
Reacties
Oplossing
Aankondigingen
Nieuw op de Community? Laat ons in 3 minuten weten wat je verwacht van je bezoek. Vul nu de vragenlijst in.
Busamuis
Level 2

Wifi Booster werkt niet (pods)

Krijg een melding dat bij het installeren van de pod dat deze door een ander in gebruik is. Het lampje blijft knipperen.

De pod is ook niet zichtbaar in de app.

0 Kudos
e-mail meldingen
Aan Uit
Oplossingen
23 Reacties 23
RoWi.
Level 20

@Lotte  schreef:

@BusamuisIk heb het een en het ander uitgezocht en we zijn eruit! De wifi pod was gekoppeld aan een ander modem, hier hebben we hem verwijderd. Ik wil je vragen om de installatie vanaf het begin te doorlopen. De melding moet dan verdwijnen en de koppeling moet gemaakt worden. 

 

@RoWi.Ik meende hetzelfde maar er zat in ons systeem iets verkeerd. 


Het is gevonden daar gaat het om, blijft het wel apart dat deze Pod aan een ander modem zat gekoppeld. Dat kan bijna alleen als dit exemplaar al is teruggestuurd door een andere klant. Of we deze zelf bij een ander modem aanmelden.

Jacob
Community Moderator
Community Moderator

@Busamuis gelukkig dat één en ander nu duidelijk is. Heb je dit al kunnen uitproberen? Hoe werkt het nu?

We horen het graag! 🙂

0 Kudos
Busamuis
Level 2
Topicstarter

Ja sorry voor de late reactie....

Maar alles werkt naar behoren nu. Iedereen bedankt voor de snelle reacties. 

Jacob
Community Moderator
Community Moderator

@Busamuis welnee, geen sorry! Fijn dat het gelukt is! 

 

0 Kudos