Vraag
Reacties
RHVISSER
Level 1

WiFi pods

Werken de wifipods ook bij het Gigamodem van Ziggo?

0 Kudos
e-mail meldingen
Aan Uit
7 Reacties 7
RoWi.
Level 20

Kort en simpel ja, als de zeshoekige worden bedoelt.

0 Kudos
RHVISSER
Level 1
Topicstarter

82763C49-33FE-40B5-8E37-7A08B927A60C.png

0 Kudos
RHVISSER
Level 1
Topicstarter

Ik heb het modem wat op de foto staat in het bericht hiervoor. 

0 Kudos
RoWi.
Level 20

Daar werken deze Pod's hier mee samen.

0 Kudos
Jan F.
Level 20

Dat modem werkt zoals @RoWi. al aangegeven heeft goed samen met de wifipods als de smart WiFi functie is geactiveerd.

0 Kudos
Bert
Level 21
T.E.A.M.

Als je de zeshoekige Ziggo SmartWifi pods bedoelt?

Die werken hier prima.

Met de 1e pod via een netwerkkabel verbonden aan het Gigamodem haal ik 650+ Mbit/s op 5 meter van de pod en de beperking zit in mijn laptop die maar 2 antennes (wifi6) heeft, het is wachten op een modem en pods met wifi6, om sneller te kunnen halen op deze laptop.

Met de 2e pod, die via wifi een verbinding heeft met de 1e pod, haal ik 300+ Mbit/s en als ik de laptop in de ethernet aansluiting stop in de 2e pod, dan haal ik 450+ Mbit/s. (Het duurt via de ethernet aansluiting in de pod een seconden of 15 voordat de internet verbinding er is.)

 

In de afgelopen 17 jaar heb ik altijd een bedrade verbinding gebruikt op PC's en laptops voor een zekere stabiliteit van de verbinding.

Sinds de pods gebruik ik geen netwerkkabel meer sinds 10 maanden, zelfs niet voor langere Teams en andere sessies zoals teamviewer, die soms tot een paar uur duren.

0 Kudos
Jos
Community Moderator
Community Moderator

@RHVISSER welkom op de Ziggo Community. Is het helemaal gelukt met de antwoorden van al deze toppers? 

0 Kudos