Opgelost! Ga naar oplossing.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Reinier wrote:
Nou dat ligt aan de poort die je wil gebruiken. Onversleuteld via poort 25 vereist inderdaad geen wachtwoord. Versleuteld (via ssl) wel. Ziggo promoot alleen nog versleuteld verzenden dus ik vermoed dat dit ook de mail van Arkanthos staat. Zie ook
https://www.ziggo.nl/klantenservice/e-mail/pop-instellingen
Reinier wrote:
Hi Arkanthos, de juiste instellingen voor Thunderbird voor uitgaande mail zijn:
Omschrijving: Ziggo (maakt niet uit eigenlijk)
Servernaam: smtp.ziggo.nl
Poort: 587
Verbindingsbeveiliging: STARTTLS
Authenticatiemethode: Normaal wachtwoord
Gebruikersnaam: jouwemailadres@ziggo.nl
Ik zie dat jij beveiligd wachtwoord probeert te gebruiken. Ik denk dat het daarom niet lukt. Overigens stuur je je wachtwoord hier niet mee helemaal mee naar buiten. Dit is alleen om aan te melden bij de server van Ziggo. Voor inkomende mail doe je dat ook.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.