Vraag
Reacties
Oplossing
RickSmit1878
Level 3

Splitter of opdrukverdeler?

Hallo!

 

Ik heb een vraagje. In mijn meterkast heb ik het AOP van Ziggo. Deze is recent vervangen door een nieuw AOP, dus prima. Nu is mijn vraag wat is beter; een opdrukverdeler direct op het AOP en vanuit daarna naar tv en modem. Of via aop naar splitter en daar naar tv en modem? Of maakt dit helemaal geen verschil?

 

Ik vind de vaste splitter wat netter staan, maar twijfel of dat extra kabeltje nu beter is. Of misschien is het allemaal onzin en maakt het dus niets uit.

0 Kudos
Oplossing
24 Reacties 24
Meldingen
Aan Uit
Ruud-S
Level 2

Bedankt voor de info, zal er naar kijken. Het plastic kapjes verhaal is ook bekend. 👍

0 Kudos
Pasi
Level 19

@Ruud-S  schreef:

...Aangesloten op de 2,5G poort...



De 2½ Gb poort van de SagemCom is behoorlijk buggy ! Mocht uw netwerk onverwachte dingen ( of deze juist niet ) doen, dan misschien een 1Gb poort van de SagemCom gebruiken als vergelijk !

Natuurlijk is het ( ook m.i. ) het beste om altijd de snelste poort te gebruiken, maar als de rest van uw netwerk 1Gb is, dan zal het verschil met de 2½ Gb poort niet merkbaar zijn en 'verliest' u niets !


P.s. u natuurlijk ook de beste wensen !

 

0 Kudos
Ruud-S
Level 2

Dank voor je antwoord 👍

0 Kudos
anoniemforum
Level 19
T.E.A.M.

uiteraard is het vervangen van het aop door een Ziggo monteur kosteloos

0 Kudos
Welmoed
Community Moderator
Community Moderator

Ha @Ruud-S - al mooi wat adviezen gekregen zie ik. Fijn! Als we nog iets voor je kunnen doen of er zijn zaken niet helder, laat het dan gerust eventjes weten.


Een fijne zondag!

0 Kudos