Hallo,
Als je mappen niet zichtbaar zijn dan kun je (zoals Bert eigenlijk al zei) ervoor ervoor zorgen dat je subscribed/abonneert op deze mappen. Dit is hoe email werkt. Sommige email clients/programma's doen dit niet netjes en dan zijn ze in andere email clients (webmail is bijvoorbeeld een email client) niet zichtbaar. Webmail doet dit met de al eerder genoemde opties "Abonneren op IMAP mappen". Zorg er wel voor dat je alle mappen openklapt (met de kleine vinkjes) anders zie je ze niet allemaal. Daarnaast zijn sommige mappen pas zichtbaar als je opnieuw bent ingelogd.

Als je een second opinion wilt, zou je Thunderbird bijvoorbeeld eens kunnen configureren met je email account (met IMAP). Dit is een gratis email programma. Je kunt dan rechter muis knop op je mail account klikken en dan op Abonneren klikken. Je krijgt dan ook weer een overzicht van je IMAP mappen waar je op kunt abonneren.
Bedenk goed dat als je email kwijt bent dat iemand anders toegang kan hebben. Meteen dan je email wachtwoord wijzigen in een uniek wachtwoord. Als je namelijk een wachtwoord gebruikt die je ergens anders hebt gebruikt en de data lekt uit (wat heel erg veel gebruikt), heb je grote kans dat je account opnieuw wordt misbruikt. Kijk maar eens op https://haveibeenpwned.com/ Als je er opstaat, niet schrikken, gewoon je wachtwoord wijzigen. 🙂
Misschien hebben jullie hier iets.
Groeten,
Gerr