Hoi,
Zojuist heb ik mijn modem aangesloten en ik ben super blij met de snelheid van de internet! Joepie!
Nu wil ik graag, net zoals de klanten hier:
https://community.ziggo.nl/t5/Internet/Port-forwarding/m-p/785369
De mogelijkheid krijgen voor port forwarding. Ik ben namelijk akkoord met het omzetten van mijn IP naar IPv4 indien nodig. Mag dat?
Opgelost! Ga naar oplossing.
@elporsche ik heb het voor je omgezet. De verwachting is dat je in ~1 uur je op enkel IPv4 werkt (IPv6 is uitgezet). Dan kun je daarna portforwarding instellen.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Een moderator (Ziggo-medewerker) kan het modemprofiel omzetten naar IPv4 Only en komt binnen 1-2 dagen langs in dit topic.
@elporsche ik heb het voor je omgezet. De verwachting is dat je in ~1 uur je op enkel IPv4 werkt (IPv6 is uitgezet). Dan kun je daarna portforwarding instellen.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.