Hallo,
Mijn dochter gaat op haar zelf wonen en w zijn nu ook druk aan het klussen.
Maar waar de vorige bewonders de zithoek hadden wordt nu de achterkamer.
De groene coax komt niet in de meterkast binnen maar waar nu de achterkamer komt...
Wat is hier de werkwijze voor, de groene kabel laten verlengen of een coax vanaf de doos naar het nieuwe plek leggen?
Er zit ongeveer 15 m tussen.
Groeten Luitzen
Opgelost! Ga naar oplossing.
Wil je de hoofdaansluiting laten verplaatsen?
Wil je de hoofdaansluiting om praktische redenen verplaatsen? Onze installatiepartner Guidion neemt graag de mogelijkheden met je door, je kunt hiervoor terecht op de volgende pagina:
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Wil je de hoofdaansluiting laten verplaatsen?
Wil je de hoofdaansluiting om praktische redenen verplaatsen? Onze installatiepartner Guidion neemt graag de mogelijkheden met je door, je kunt hiervoor terecht op de volgende pagina:
je zou ook vanaf het aop een coax kabel
naar de meterkast kunnen trekken
wel is het niet aanbevolen om het modem op een coax kabel langer dan 1,5 meter aan te sluiten maar het kan wel gewoon prima werken is dus een kwestie van uitproberen
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.