1
Vraag
2
Reacties
René 2

Level 1
  • 4Posts
  • 0Oplossingen
  • 0Likes

High latency en package loss elke dag, unify dream router achter ziggo giga modem in bridge

Wie o wie kan mij helpen. Ik ben helemaal geen ster in aansluitingen en protocollen. 
Wij wonen sinds kort in een nieuwe woning en ik heb daar ziggo 1 gigaabonnement afgesloten omdat ik het huis zo slim mogelijk wilde maken. Op aanraden van velen heb ik een unify netwerk aan laten leggen met een dream router achter de ziggo giga router die in bridge staat. Aan de unify router hangen 7 schotels (lite en pro’s door elkaar).

 

Bijna elke dag heb ik high latency en of packet loss en verliezen mijn slimme apparaten hun wachtwoorden en kan ik weer opnieuw inloggen. Ziggo heeft al drie keer een monteur gestuurd. De eerste wist niks, de tweede monteerde een nieuwe aansluiting (splitter) en de derde gaf aan dat de splitter niet goed was aangesloten en heeft die weer vernieuwd. Daarnaast heeft hij alle kabels doorgemeten aan de zijde van ziggo en hij gaf aan alles in orde was. Ik heb hem aangegeven dat je dat niet kan zien als het probleem zich op dat moment niet voordoet. Waarop de monteur aangaf dat het probleem aan mijn aansluitingen ligt na de modem van ziggo. Ik heb daarna alles gedaan wat hij zei en alles losgekoppeld en 1 voor 1 gaan aansluiten maar dat alles heeft ook niks opgelost. 
Ik betaal me suf om super internet te hebben en mijn apparaten in het huis moeten dat hebben maar het is een ramp. 
weet iemand mij te helpen (sorry ik kan geen moeilijke uitdraaien maken, geen verstand van). Als ik er niet uit kom dan bel ik einde van de week naar ziggo om op te zeggen en naar glasvezel te gaan. Ben er helemaal klaar mee. Alvast heenweg bedankt allemaal voor de evt hulp

Oplossing

Geaccepteerde oplossingen
Rob L
Community Testspecialist
Community Testspecialist
  • 2789Posts
  • 246Oplossingen
  • 1502Likes

Hallo @René 2

 

De monteur is afgelopen week geweest en meestal is geen nieuws, goed nieuws. Ik zie dat er een modemwissel is geweest naar een Sagemcom modem en ben ik wel benieuwd hoe het nu gaat aan jou kant.

Bekijk in context

8 Reacties 8
René 2
Topicstarter
Level 1
  • 4Posts
  • 0Oplossingen
  • 0Likes

 

  

25D90237-7185-402C-8D87-D8A480B0E74C.jpeg

Bert

Level 21
T.E.A.M.
  • 70362Posts
  • 4896Oplossingen
  • 19875Likes

Om je binnenkomend en uitgaand signaal te kunnen beoordelen, kun je hier uit je modem de volledige pagina's van downstream en upstream waarden plaatsen met een schermafbeelding en de laatste dagen Netwerk historie?

Waar vind ik de up- en downstreamwaardes van mijn modem?

https://community.ziggo.nl/t5/Tips-van-Ziggo/Waar-vind-ik-de-up-en-downstreamwaarden-van-mijn-modem/...

Rob L
Community Testspecialist
Community Testspecialist
  • 2789Posts
  • 246Oplossingen
  • 1502Likes

Hallo @René 2

 

Welkom bij de Ziggo Community en vervelend dat je op dit moment een slechte ervaring hebt met het internet. Ik zie dat Bert al gevraagd had om wat verdere gegevens van het modem, maar gelukkig kan ik deze inzien zonder dat je deze hier post.

 

Het modem staat er zeer goed bij op dit moment en ook in de historie zie ik geen aanleiding tot een slechte verbinding. Zowel het QAM signaal als het OFDM(A) vertonen geen CER fouten en uncorrectables. Ik zit dat er wederom een monteur naar je toe komt en wil je vragen of de monteur je modem kan vervangen voor een Ubee ubc1318zg. Dit is een modem zonder wifi en ondanks dat het modem in bridge staat en dus geen wifi uitzendt, is dit het proberen waard.

 

Mocht dit niet het geval zijn, dan hoor ik graag van je hier.

S4R

Level 15
  • 1223Posts
  • 54Oplossingen
  • 746Likes

Het is Unifi met een I

 

En waarom kunnen die 'slimme' apparaten niet opnieuw connecten? Als ik hier mijn Unifi netwerk uit zet en weer aan zet dan komen mijn apparaten gewoon weer op de WiFI.

René 2
Topicstarter
Level 1
  • 4Posts
  • 0Oplossingen
  • 0Likes

Dank voor je hulp Rob. Ik kom er op terug als de monteur geweest is.

René 2
Topicstarter
Level 1
  • 4Posts
  • 0Oplossingen
  • 0Likes

Ik heb geen idee. Dat zijn ze hier aan het uitzoeken.

Rob L
Community Testspecialist
Community Testspecialist
  • 2789Posts
  • 246Oplossingen
  • 1502Likes

Hallo @René 2

 

De monteur is afgelopen week geweest en meestal is geen nieuws, goed nieuws. Ik zie dat er een modemwissel is geweest naar een Sagemcom modem en ben ik wel benieuwd hoe het nu gaat aan jou kant.

Bigpapa

Level 10
  • 455Posts
  • 5Oplossingen
  • 187Likes

Kijk maar eens op deze link.

2 dezelfde problemen 

 

E-mail notificaties
Aan Uit

Ontvang een update bij nieuwe reacties in dit topic.

Uitgelicht topic