Wil mijn Fritzbox 6690 kabelmodem gebruiken ipv de ziggo connect box. Via topics etc las ik dat ik Ziggo moest bellen opdat deze de modem kan vrijschakelen en dat ze mijn mac adres en serialnummer van de modem nodig hebben. Bel ik naar Ziggo (30 minuten wachten), krijg ik te horen dat Ziggo dit (nog) niet kan. Op vragen als wanneer dan wel, etc gaf meneertje aan dat hij met mij geen discussie wilde aangaan.
Wie kan mij helpen?
raimond
Opgelost! Ga naar oplossing.
Check op onderstaande links daar staat info hoe je kan handelen.
https://www.ziggo.nl/klantenservice/apparaten/wifi-modems/eigen-modem
https://www.ziggo.nl/klantenservice/apparaten/wifi-modems/eigen-modem/beschikbaar
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Check op onderstaande links daar staat info hoe je kan handelen.
https://www.ziggo.nl/klantenservice/apparaten/wifi-modems/eigen-modem
https://www.ziggo.nl/klantenservice/apparaten/wifi-modems/eigen-modem/beschikbaar
Beste Karel,
Dank je wel voor je reactie. In de uitleg staat dat je contact dient op te nemen via de chatbutton. Heb ze een bericht gestuurd via de ziggo app, maar na 24 uur nog steeds geen reactie. Of zie ik de specifieke chatbutton over het hoofd.
Ik maak geen gebruik van de app. en heb geen ervaring met de chat met ziggo.
Probeer het opnieuw of op een werkdag of via een webbrowser.
Beste Karel,
uiteindelijk gelukt. Aan de rechterkant dan de pagina zag ik een chat tab. Ene Rob heeft het nu geregeld. Ga ik van uit. Maar bedankt voor je reactie.
Dag @Raimond34,
Als fabrikant van de FRITZ!Box 6690 Cable kunnen we je de installatie-handleiding voor dit FRITZ!Box-model aanraden (mocht je deze nog niet hebben gevonden).
Nadat Ziggo het CM-MAC adres van je FRITZ!Box 6690 Cable heeft geregistreerd, krijgt de FRITZ!Box automatisch het juiste configuratiebestand (bootfile) toegestuurd en kun je verbinding maken met het internet.
Dit proces duurt maximaal 1 werkdag.
Hopelijk helpt deze informatie je verder.
Mocht je verdere vragen over de functies van de FRITZ!Box hebben, kun je direct contact met de FRITZ! Support opnemen via https://nl.avm.de/service/ondersteuning/.
Vriendelijke groeten uit Berlijn,
Je FRITZ! Support-team
Frtizbox werkt nu. Was wat foutgegaan bij Ziggo. Ze hebben dit netjes telefonisch medegedeeld en het probleemopgelost.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.