Hallo, mijn download snelheid is bijna even hoog als upload snelheid. Rond 25 mb. Abbo is 250/50
Opgelost! Ga naar oplossing.
Probleem is sinds gisteravond opgelost. Bekabeld had ik kabel in oude netwerkkaart gedaan. Dit in nieuwe netwerkkaart gedaan en snelheid was 295 down. Via wifi op 5g laptop 245 mb down. Monteur afgezegd. Op netwerkkaart na heb ik niets veranderd. Maar ben nu tevreden ☺
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Om je signaal te kunnen beoordelen, kun je hier uit je modem de volledige pagina's van downstream en upstream waarden plaatsen met een schermafbeelding en de laatste dagen Netwerk historie?
Waar vind ik de up- en downstreamwaardes van mijn modem?
https://community.ziggo.nl/t5/Tips-van-Ziggo/Waar-vind-ik-de-up-en-downstreamwaarden-van-mijn-modem/...
En kun je een foto hier plaatsen van de eerste plaats waar Ziggo je huis binnenkomt met eventuele splitters en versterkers op de foto?
Wifi of bedraad?
Waarmee en hoe gemeten?
Met ziggo speedtest wifi gemeten
Met wat voor apparaat op wifi?
Op welke wifiband 2,4 of 5 GHz?
Goedemorgen @fritsie2 en een warm welkom op de Community,
Vervelend dat je problemen ervaart met het behalen van de internetsnelheid! Ik begrijp uit je bericht dat het hier gaat om de draadloze verbinding gaat. Om een goed beeld te krijgen van de daadwerkelijke snelheid die je binnen krijgt raad ik aan eerst eens de snelheid vi aeen bekabelde verbinding te testen. Sluit hiervoor een netwerkkabel aan tussen je laptop/computer en het modem en doe dan de speedtest via www.ziggo.nl/speedtest. De bekabelde snelheid dient altijd in de buurt van de snelheid van je abonnement uit te komen, mits je een laptop of computer over een gigabit netwerkkaart beschikt. De draadloze snelheid is afhankelijk van heel veel factoren. Denk bijvoorbeeld aan de afstand t.o.v. het draadloze signaal, de invloed van andere draadloze signalen en netwerken en het type netwerkkaart in het apparaat waarmee getest wordt. Op deze pagina staat uitgelegd hoe je de draadloze verbinding optimaliseert. Ik raad aan deze info door te nemen. Laat onder dit topic maar weten wat jouw bevindingen zijn op zowel de bekabelde als draadloze verbinding.
Ziggo stuurt nieuwe modem
@fritsie2 Ah top! Fijn dat je hierover al contact hebt gehad. Laat je onder dit topic weten wat jouw bevindingen zijn met het nieuwe modem? Als je nog hulp nodig hebt, helpen wij je hier graag.
Modem vandaag ontvangen en aangesloten. Probleem is zelfde. Monteur komt deze week alles nakijken.
@fritsie2 schreef:Modem vandaag ontvangen en aangesloten. Probleem is zelfde. Monteur komt deze week alles nakijken.
Met welk toestel heb je de snelheid gemeten, graag merk en model.
Redmi 8 haalde down van 25 mb. Bekabeld was 85 mb down. Abbo is 300
Op basis van de specificaties. 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi 4) enkel 2,4 ghz beschikbaar zal je maximaal rond de 72Mbps halen met dit toestel. Los van overige invloeden is 25Mb te laag tussen de 50 en 65 zou acceptabel zijn.
Bedraad 85Mb, is zeker te weinig.
is de upload wel 30 mbps zoals hoort te zijn bij een 300/30 compleet pakket ?
kun je een foto maken van de hoofdaansluiting het aop (abonnee overname punt)
en een printscreen van de down en upstream
Probleem is sinds gisteravond opgelost. Bekabeld had ik kabel in oude netwerkkaart gedaan. Dit in nieuwe netwerkkaart gedaan en snelheid was 295 down. Via wifi op 5g laptop 245 mb down. Monteur afgezegd. Op netwerkkaart na heb ik niets veranderd. Maar ben nu tevreden ☺
Begrijpelijk dat je nu tevreden bent.! Deze snelheden zijn immers stukken beter 🙂
Fijn dat het is opgelost, thanks voor de update!
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.