Beste lezers,
Wij hebben de devolo magic 2 lan 1-1 starters kit gekocht.
nu hebben wij Ziggo met:
300 mbps downloadsnelheid en
30 mbps uploadsnelheid
Maar 2 kamers verder komt de downloadsnelheid met 35,8 mbps binnen op mijn PC
en 30,8 mbps uploadsnelheid.
De uploadsnelheid is zoals verwacht maar de downloadsnelheid met 35,8 mbps is echt veel minder dan ik verwacht had.
Weet iemand de mogelijke oplossing ???
De devolo magic 2 lan 1-1 starters kit is geïnstalleerd door iemand die normaal alles met en van pc's afweet.
ik vind het jammer dat de devolo magic 2 lan 1-1 starters kit niet beter werkt.
Groetjes,
Mari.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Wat is de snelheid als je ernaast zit?
2 kamers verder, betekent al 2 muren verder en dat kan met alle wifi een probleem vormen.
Wat voor muren zijn dit?
Beton of hout of gips?
Geachte Bert,
Het zijn zijn gips muren.
Bedankt voor uw reactie.
Hallo Bert,
Als ik met mijn losse laptop langs de Ziggo modem zit krijg ik +/-
300 mbps downloadsnelheid en
30 mbps uploadsnelheid
@m_vankaathoven OK, duidelijk, dan is dat prima in orde.
Wat krijg je aan snelheid als je vlak bij een Devolo zit?
Verder kan ik je niet helpen, ik ken de Devolo's niet.
Hopelijk komt er snel iemand langs die ze beter kent.
Ik heb de SmartWifi pods gehuurd en die werken hier prima:
SmartWifi pods | de beste wifi-oplossing voor bij je thuis (ziggo.nl)
@m_vankaathoven Ik neem aan dat de snelheid draadloos gemeten is? Dit omdat ik @Bert hoor zeggen om het vlak bij de adapter te proberen.
Heb je de mogelijkheid om het met een netwerkkabel op de lan poort van de adapter uit te testen?
Als dan de snelheid nog niet gehaald wordt dan zit er waarschijnlijk iets te storen op het electriciteitsnet. Het speelt bij de adapters van tegenwoordig al iets minder maar zitten de bron en doel adapter in dezelfde groep, als een adapter in een stopcontact zit... is dit dan een enkel stopcontact of een dubbel en is het 2e dan niet gebruikt. Deze laatste dingen zijn basis regels om storingen te voorkomen. Wil overigens niet zeggen dat het dan niet zou kunnen werken.
Deze powerline adapters werken hetzelfde als de apparaten die Ziggo als wifibooster leverde.
De materialen van de muren maken niet uit, wel per ruimte een adapter. De kwaliteit van het electranetwerk speelt een rol hoe groter de afstand hoe lager de haalbare snelheid, tevens naast wat genoemd is door Jansmarcel nooit in een stekkerdoos en bijvoorkeur in een randgeaarde stopcontact. Dimmers kunnen storen en ander electrisch apparatuur.
In antwoord op de vraag hier.
https://community.ziggo.nl/t5/Internet/Internet/td-p/979577
Gebruik cat5e of cat6 netwerk kabels en uw ' snelheids problemen' zijn mogelijk opgelost.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.