Beste Mensen,
Ik heb in de woonkamer bij het modem de hoofd deco M4 aangesloten met als bewerkingsmodus Access point dus alles draadloos behalve hoofd M4 aan het modem.
krijg onder ook met wifi 240 mb snelheid van de 250 mb
Op mijn slaapkamer heb ik een deco M4 daar krijg ik 115 mb op de studeerkamer krijg ik maar 65 MB
Maar als ik naar mijn slaapkamer ga verbind hij altijd de studeerkamer dus niet de sterkste (slaapkamer)
Hoe kan ik er voor zorgen dat hij wel de slaapkamer pakt ???
M.v.g.
Wim
Opgelost! Ga naar oplossing.
Dankjewel voor deze antwoorden, ik laat het voorlopig zo.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Je zou de Deco's iets dichter bij elkaar kunnen zetten tussen de 3 en 7 meter van elkaar wordt aanbevolen, dan kunnen ze elkaar goed ovelappen.
Anders kan je de Deco's nog bekabelen, dus via UTP vanuit modem naar 1ste en 2e verdieping, of via UTP naar switch daar naar toe een kabel naar de Deco's.
Met bekabeling houd je de volledige Wifi snelheid en verliezen ze geen snelheid. Dit is een optie die ik hier ook heb toegepast.
Heb je ook de modem wifi uitgezet, even vraag voor de zekerheid.
Anders even je Wifi uitzetten paar 10 of 30 seconde daarna weer aanzetten, dan zal ie de Deco pakken waar je bent.
Anders weet @Pasi er nog veel meer over te vertellen.
Staat fast roaming aan? De hoogste verbindings snelheid zegt niet heel veel over de veldsterkte van de units. logischer wijs is het aan te nemen dat de Unit in de kamer waar je bent de hoogste veld sterkte heeft, de client zou dan door de mesh technologie aan die unit moeten worden overgedragen.
voor een hogere doorvoer snelheid is het advies wat Garfield/Dave geeft goed de kans is dan ook groter dat een toestel langer met de ongewenste unit verbonden blijft.
https://community.ziggo.nl/t5/Internet/Leidraad-voor-TP-Link-DECO/m-p/69366
Nee ik heb de wifi aan laten staan op het modem, in de woonkamer staat een camera op 2,4
Ik heb nu beide units op de slaapkamer staan 3 meter uit elkaar en de TV heb ik met een kabel verbonden aan de unit studeerkamer. En op de unit slaapkamer zit ook een camera verbonden.
Het werkt nu, maar 80 tot 100 mb is de snelheid nu. is ruim voldoende voor Netflix, Disney+
Meer zal ik boven toch niet halen denk ik???
Wil je hogere snelheden dan zal je elk station moeten bekabelen.
Dankjewel voor deze antwoorden, ik laat het voorlopig zo.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.