Opgelost! Ga naar oplossing.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
E.V. wrote:
... (later zag ik op de site dat ziggo dit moest doen. volgende keer eerst even verder in verdiepen dus.)
E.V. wrote:
Ik kan het modem nu namelijk ook niet meer uit bridge halen via 192.168.100.1
EnergieBoy wrote:
Het inloggen op de Connectbox zonder Bridge doe je met 192.168.178.1 en als die in bridge staat via 192.168.100.1. Dus als jij nu inlogt via 192.168.100.1 dan staat die netjes in bridge en is alles verder in orde. Dit is natuurlijk een hele andere modem dan je had, waarschijnlijk dat het er daarom niet in stond (staat).
Jan F. wrote:
Alleen de lpt1 poort is nog actief. Gebruik die voor een snelheidsmeting. Welke router gebruikt u MarcelloDH?
N.N. wrote:
De Ziggo Connectbox kan alleen door Ziggo in en uit de bridgemodus gehaald worden.
MarcelloDH wrote:
Ok thx! Het is na een reset van het modem wel gelukt om een WAN ip adres te krijgen (kabel rechtstreeks naar PC) en voila, de volle 400 Mbit. Twijfel nu om een nieuwe router aan te schaffen of dat ik mijn modem terug laat zetten naar wifi modem en daar de router mogelijkheden van ga gebruiken.N.N. wrote:
De Ziggo Connectbox kan alleen door Ziggo in en uit de bridgemodus gehaald worden.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.