Ik heb 3 stuks Dahua beveiligingscamera's welke bekabeld zijn aangesloten op een Dahua NVR recorder. Deze recorder is vervolgens bekabeld aangesloten op poort 3 van mijn Ziggo modem. Sinds een aantal dagen verlies ik voortdurend de verbinding met de camera's, ondanks het feit dat alles is geupdate en meerdere malen is gereset. Daarnaast krijgt het alarmsysteem geen Wifi verbinding meer met het netwerk. Overige Wifi van telefoons en bekabelde tv, computer etc. werken normaal.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Het probleem is nu zover opgelost en bleek hem vooral in de recorder te zitten, waarop de camera’s zijn aangesloten.
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Goedemiddag @ridge146,
Erg vervelend dat je sinds een aantal dagen voortdurend de verbinding met de camera’s verliest en dat ook het alarmsysteem niet meer werkt. Graag kijk ik met je mee om dit op te lossen. Ik zie dat onze monteur vandaag is langsgeweest. Is het probleem hiermee verholpen? Ik hoor het graag van je, want anders moeten we hier even op verder!
Het probleem is nu zover opgelost en bleek hem vooral in de recorder te zitten, waarop de camera’s zijn aangesloten.
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.